Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар'єра. Відомий адвокат та лідер Європейської партії України Микола Катеринчук надасть майстер-клас під час Форуму «Правники - суспільству»

25.03.2010

Тема: майстер-клас / master-class / Форум "Правники - суспільству" / "Lawyers to Society"

Відомий адвокат, лідер Європейської партії України, народний депутат України, к. ю. н. Микола Катеринчук надасть майстер-клас під час Форуму «Правники - суспільству», що відбудеться 15-17 квітня 2010 року в "Українському домі".

Тема майстер-класу «Юрист і політик – успішне поєднання».

Висловлюємо подяку керівнику прес-служби Європейської партії України Павлові Старкову та члену Ради Михайлу Гуртовому за сприяння у запрошенні Миколи Катеринчука.

Форум «Правники – суспільству», як масштабна про-боно акція правової просвіти та освіти, уперше за початкова під час аналогічного Форуму під час Всеукраїнського тижня права 2008. Форум покликаний утвердити повагу до права через довіру до правників, соціальну спрямованість юридичної професії.

 

Мета майстер-класу – передання професійних цінностей, знань, навичок і умінь найвищого ґатунку особистістю, яка може вважатися зразком для нового покоління молодих юристів України. Завданнями майстер-класу є підвищити рівень підготовки правників в України, сприяти професійному розвитку правника та його професійної кваліфікації, утверджувати довіру до правника і повагу до права.

 

Майстер-класи надаються правниками безкоштовно, вважаючись їхнім опосередкованим внеском суспільству. Фізичні та юридичні особи можуть виступити спонсорами майстер-класів, що також відзначається як їхній внесок.

 

На світлині: Микола Дмитрович Катеринчук

Джерело: КРМЮ України

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign