Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар'єра. Партнер ЮФ Clifford Chance Андрій Донцов проведе майстер-клас «Злиття і поглинання в практиці міжнародних компаній» під час Форуму «Правники - суспільству»

25.03.2010

Тема: майстер-клас / master-class / Форум "Правники - суспільству" / "Lawyers to Society"

Партнер провідної світової юридичної фірми Clifford Chance Андрій Донцов проведе майстер-клас «Злиття і поглинання в практиці міжнародних компаній» під час Форуму «Юристи - суспільству» (15-17 квітня 2010 року, «Український дім»)

Андрій Донцов підтвердив домовленість, досягнуту з ним головою Ради в червні 2009 року. «Із задоволенням приймаю запрошення провести майстер-клас», - відзначив партнер відомої фірми. Також у майстер-класі планується участь юристів київського офісу фірми – Сергія Сулімського і Дмитра Федорука.

Довідка:

Андрій Донцов - партнер практики злиттів і поглинань московського офісу міжнародної юридичної фірми Кліффорд Чанс. Почав свою кар'єру в міжнародній юридичній фірмі в 1994 році, в 1999 році прийшов до «Кліффорд Чанс», став партнером в 2003 році. Спеціалізується на питаннях російського і міжнародного корпоративного права, консультує по юридичних аспектах злиття і поглинань, створення спільних підприємств, корпоративного управління і реструктуризації компаній. Він також володіє обширним досвідом в різних областях, таких як телекомунікації, фінансові інститути, промислові компанії і FMCG. Кількість закритих операцій, над якими працював Андрій Донцов, складає більше 100.

Останнім часом Андрій Донцов представляв інтереси найбільших іноземних інвесторів по питаннях продажу і організації спільних підприємств у сфері живлення, автомобільної і фінансових областях, а також консультував найбільші корпорації в Росії і СНД по питаннях національних і міжнародних придбань і продажів.

Андрій Донцов протягом декількох років веде спецкурс по злиттю і поглинанням в МГИМО, МГУ ім. М. В. Ломоносова і МГЮА, а також є автором ряду публікацій по корпоративному праву в російських і міжнародних виданнях.

Фотографія Вячеслава Бігуна (2008): Андрій Донцов

Джерело: КРМЮ України 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign