Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКонкурс. Другий Всеукраїнський юридичний VIP-турнір (реєстрація до 11.04)

23.03.2010

Запрошуємо до участі в Другому Всеукраїнському юридичному VIP-турнірі.

Другий Всеукраїнський юридичний VIP-турнір, традиційний конкурс високоінтелектуальних правників (звідси – VIP), відбудеться під час Київського Форуму "Правники – суспільству" 15-17 квітня 2010 року в „Українському домі” (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Відбіркові та фінальні раунди турніру пройдуть 16-17 квітня 2010 року. У фіналі команда-переможець відбіркового раунду зустрінеться з командою VIP-юристів України.

До участі в турнірі запрошуються команди вищих навчальних закладів України усіх рівнів акредитації, що здійснюють підготовку за напрямом «право» та напрямом «міжнародні відносини» в частині спеціальності «міжнародне право».

Турнір проводиться за форматом гри «Що? Де? Коли?».

Останній строк реєстрації команд – 11 квітня 2010 року – за допомогою спеціальної заявки на участь, яка повинна бути належно підписана, відсканована та надійти на адресу Ради (krmjua@gmail.com) до 24:00 зазначеного дня.

Витрати на транспортування та перебування у турнірі організаторами не покриваються. Надаватиметься сприяння в розміщенні (поселенні) під час турніру (про потребу слід зазначити в заявці).

Учасники турніру зможуть вільно взяти участь в інших заходах Форуму, зокрема майстер-класах провідних юристів України, турнірі з міні-футболу тощо.

Переможці та учасники турніру будуть відзначені спеціальними призами.

Деталі, Положення та Заявка розміщені за лінком сайту Ради www.krmjua.org/vip2010

Перший Всеукраїнський юридичний VIP-турнір проведено 8-9 грудня 2008 року під час Форуму „Правники – суспільству” Всеукраїнського тижня права. Переможцем відбіркового туру, з-поміж 22 команд, стала команда юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка «LAW OF LIONS» (О. Марусяк, С. Бурак, Т. Гук, Н. Шпарик, О. Шарван). У фіналі команда студентів поступилася з мінімальним рахунком команді VIP-юристів України (О. Рєзніков – адвокат, партнер ЮФ Magisters (капітан), В. Богатир – заступник Міністра юстиції України, Е. Шишкіна – народний депутат України, В. Крулько – генеральний директор ПФ “ЮРІС” та В. Бігун – голова КРМЮУ при Мін’юсті); проте за рішенням переможців команді студентів було залишено кубок турніру.

Організатор турніру – Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Турнір відбувається за підтримки добродійників Форуму та висвітлюється у провідних юридичних ЗМІ.

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, створена в липні 2007 року, є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві юстиції України. До її складу входять молоді вчені-юристи, викладачі права, студенти-правники, співробітники юридичних клінік, представники об'єднань юристів та студентів. Метою КРМЮ є залучення молодих юристів до нормотворчої роботи, правоосвітньої та правовиховної діяльності, а також удосконалення системи підготовки юристів в Україні. Гасло діяльності Ради – утвердження поваги до права через довіру до правників.

Світлина: команда «LAW OF LIONS» та команда VIP-юристів України (зверху) під час Першого Юридичного VIP-турніру 2008.

Джерело: КРМЮ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign