Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПодія. Через місяць масштабний Київський Форум «Правники – суспільству» (15-17.04.2010). Завітайте!

15.03.2010

 

Тема: Форум "Правники - суспільству" / Forum "Lawyers to Society"

Київський Форум «Правники - суспільству» розпочнеться через місяць – 15 квітня 2010 року. Триденний Форум відбуватиметься в „Українському домі” (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Під час Форуму громадяни отримають безоплатну правову допомогу – юридичні консультації, відомі юристи України проведуть майстер-класи, відбудуться презентації провідних юридичних компаній, планується юридичний телеміст «Україна - США» за участю високоповажних гостей та інші заходи.

«Заплануйте завітати на Форум, який планується з четверга до суботи, 15 до 17 квітня. Нагадаю, що Форум «Правники – суспільству» уже традиційно є найбільшою акцією правової просвіти та юридичної освіти в Україні. Уперше Форум відбувся під час Всеукраїнського тижня права 2008, ставши його центральною подією. В 2009 році, на жаль, Форум, який планувався під час Тижня права, перенесли через епідеміологічну ситуацію. Й ось нарешті – ми маємо честь запросити на Київський Форум. Підготовка до Форуму триває щодня. Успіх же цієї акції залежатиме і від підтримки молодих юристів України. Підтримка Форуму може стати професійним обов’язком кожного правника чи громади правників, які таким чином сприятимуть утвердженню поваги до права через довіру до правників», зазначив автор ідеї та голова КРМЮ України В’ячеслав Бігун.  

Перебіг Форуму висвітлюватиметься у провідних загальнонаціональних і юридичних ЗМІ.

Координаційна рада молодих юристів (створена в липні 2007 року) є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві юстиції України. До її складу входять викладачі права, студенти, співробітники правничих клінік, представники об'єднань юристів та студентів, молоді юристи-науковці. Метою КРМЮ є залучення молодих юристів до нормотворчої роботи, правоосвітньої та правовиховної діяльності, а також удосконалення системи підготовки юристів в Україні. Гасло діяльності Ради – утвердження поваги до права через довіру до правників.

Джерело: КРМЮ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign