Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

КРМЮ. Засідання: Форум „Правники – суспільству” 15-17 квітня 2010; презентовано оновлений сайт Ради

11.03.2010

Тема: КРМЮ України, Форум "Правники - суспільству" /  Council of Young Lawyers of Ukraine, Ministry of Justice of Ukraine, Forum "Lawyers to Society"

Київський Форум „Правники – суспільству” 2010 відбудеться 15-17 квітня; презентовано оновлений сайт Ради

Координаційна Рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України КРМЮ підтримує та виступає співорганізатором Київського Форуму „Правники – суспільству” 2010. Ініціаторами Форуму виступають Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Київській області та ТОВ “Планета-Експо”, як уповноважений організатор Всеукраїнського тижня права, Форуму “Правники–суспільству”.

Таке рішення, з-поміж інших, ухвалено на черговому засіданні Координаційної Ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України 10 березня 2010 року в Києві.

Київський Форум „Правники – суспільству” відбудеться 15-17 квітня 2010 року в „Українському домі” (м. Київ). Під час Форуму, з-поміж іншого, громадянам надаватиметься безоплатна правова допомога, проводитимуться майстер-класи провідних юристів України, правничі конкурси, дні юридичної кар’єри, перегляд фільмів на тему захисту прав людини, інші заходи.

Фінансуватиметься Форум переважно за кошт благодійників, чия участь уможливить організацію заходів. Планується оголошення лауреатів традиційної відзнаки „Юридичний благодійник року” в номінаціях безкоштовні юридичні консультації; діяльність із підтримки юридичної освіти; діяльність із підтримки юридичної професії, вдосконалення правової системи; фінансова підтримка.

Голова Ради В’ячеслав Бігун, коментуючи проведення Форуму відзначив: „Київський Форум „Правники – суспільству”, назва якого говорить сама за себе, потенційно та фактично стане масштабним громадським заходом правової допомоги в Україні. Він є аналогічним за форматом Форуму, який проведено в 2008 році під час Всеукраїнського тижня права. Рада вітає ініціативу Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Київській області та уповноваженого організатора „Планета-Експо”. Ми також звертаємося до благодійників, усіх правників – підтримати Форум, який відбудеться в „Українському домі”, своєю активною участю, разом сприяти утвердженню поваги до права через довіру до правників”.

Координатор Київського Форуму від Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції Ігор Степанов зазначив: „Ми сподіваємося, що захід сприятиме координації діяльності Координаційних рад молодих юристів при територіальних органах Міністерства юстиції на рівні України, області та районів”.

На засіданні Ради також презентовано оновлений сайт Ради (www.krmj.org.ua), що здійснено за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Офіційним сайтом Ради він стане після передання адміністрування сайту Раді.

На засіданні прийнято низку організаційних рішень. Зокрема, проведено вибори голови в зв’язку зі складанням повноважень голови Ради В. Бігуна через досягнення 35-річного віку, прийнято рішення про створення Секретаріату Ради, затверджено відповідне положення. Оскільки кандидат на посаду голови Ради не набрав достатньої кількості голосів на свою підтримку, В. Бігун, за рішенням Ради, продовжує залишатися головою Ради до обрання нового голови на засіданні Ради.

На засіданні затверджено план та пріоритети роботи на 2010 рік. З-поміж ключових заходів Ради 2010 року – вже традиційна організація Всеукраїнського тижня права. Рішенням Ради ухвалено розпочати організаційну роботу з проведення Всеукраїнського тижня права, який відбудеться 6-12 грудня 2010 р. Очікується, що під час Тижня права відбудеться і Міжнародний правничий конкурс імені В. М. Корецького (Volodymyr M. Koretsky International Law Competition). Визначено чотири пріоритети діяльності Ради на 2010 рік: (1) правопросвітна діяльність шляхом проведення масштабних заходів, Форумів „Правники-суспільству”, зокрема під час Всеукраїнського тижня права; (2)  діяльність, спрямована на сприяння в реалізації пріоритетів Міністерства юстиції України; (3) активізація нормотворчого напряму діяльності Ради; (4) міжнародне співробітництво Ради за напрямами її діяльності.

Довідка. Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві юстиції України (www.krmjua.org). Раду створено при Мін’юсті у липні 2007 року з метою залучення молодих юристів до нормотворчої роботи, правоосвітньої та правовиховної діяльності, вдосконалення системи підготовки юристів. До її складу входять представники об’єднань молодих юристів та об’єднань студентів, молоді вчені-юристи й практики, викладачі права, студенти, співробітники юридичних клінік. Головна ініціатива Координаційної ради молодих юристів України – щорічний Всеукраїнський тиждень права та його ключовий захід – Форум «Правники – суспільству». Гасло діяльності Ради – утвердження поваги до права через довіру до правників.

Джерело: КРМЮ України, світлини із засідання Ради

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign