Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПодія. Діяльність Ради молодих юристів України - подія року, Славік Бігун - у топ-100 "рейтингового аналізу професійних досягнень юристів"

06.03.2010

Тема: правова подія року / law event of the year, професійне визнання / professional recognation

Діяльність Ради відзначено редакцією „Юридичного вісника України” („ЮВУ”) з-поміж п’яти найбільш вагомих правових подій 2009 року. Про це йдеться у статті „2009 рік – юридичні події, проблеми, особи, закони, видання”, опублікованій „ЮВУ” 29 січня 2010 року.

 

Зокрема, діяльність Ради зазначається в зв’язку зі зростанням громадської ролі юристів у житті країни.

 

Визначаючи претендентів на п’яте місце подій року, у статті стверджується про розгляд серії подій, які свідчать про зростання громадської ролі юристів у житті країни. Перелік впливових громадських юридичних організацій нараховує вже кілька десятків. Провідними з них лишаються Союз юристів України (президент Валерій Євдокимов), Спілка адвокатів України (президент Тетяна Варфоломеєва), Асоціація правників України (президент Сергій Коннов), Українська нотаріальна палата (президент Людмила Павлова), Координаційна Рада молодих юристів (голова Славік Бігун) тощо. У цьому році проведено низку акцій, що свідчили про початкові форми громадянського суспільства, громадського контролю тощо”.

 

Крім того, „ЮВУ” уклав „рейтинговий аналіз професійних досягнень юристів”. З-поміж інших до переліку 100 юристів зазначається і голова Ради В’ячеслав Бігун. За словами редакції видання, ці юристи „зуміли привернути увагу до власної персони завдяки професійним досягненням, особистим чеснотам, харизматичним нахилам”. При укладенні переліку „основна увага приділялася правовій та громадській позиції особи, результативності її праці, особливих організаторських, інтелектуальних та політичних здібностей”. Також зазначається, що «до рейтингу увійшли юристи, які відрізняються поєднанням різних видів діяльності, а також мають великий потенціал у практичній, адміністративній, науковій та викладацькій роботі».      

 

Як зазначається у публікації, „рейтинговий аналіз проведено, враховуючи думки експертів та дописувачів. До джерел аналізу редакція врахувала результати експертних досліджень, проведених українськими інформаційними агенціями, аналітичними центрами, громадськими юридичними організаціями. У рейтингуванні було враховано й авторитетні думки членів Редакційної ради "ЮВУ".

 

Коментуючи відзнаку, голова Ради В’ячеслав Бігун відзначив:

 

„Це висока оцінка діяльності Ради. Вона засвідчує, що наша діяльність – діяльність молодих юристів України, які ефективно працюють у Раді та співпрацюють з нею, знаходить визнання у суспільстві, зокрема у професійній громаді. Ми здатні об’єднувати, координувати діяльність молодих юристів, утверджуючи повагу до права через довіру до правників. Це надихає та спонукає до подальшої успішної діяльності”.

Джерело: КРМЮ України

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign