Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПолітика. Депутатський запит про державні нагороди за каденції Президента В. Ющенка

05.03.2010

Тема: державні нагороди / state awards

Далі актуалізується тема державних нагород. 5 березня 2010 року народні депутати підтримали запит Г. Москаля “до Президента України щодо надання інформації щодо кількості державних нагород вручених за період каденції Президента України Ющенка та кількості присвоєних статусів „Національний” підприємствам та організаціям указами Президента України Ющенка". За відповідний запит проголосувало 353 народних депутата. При цьому за відповідний запит голосували двічі: уперше запит не було підтримано.

Джерело: сайт ВР України (стенограма засідання, 5.03.2010. http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/05031006_18.htm)

Витяг із стенограми:

ЗАСІДАННЯ ВІСІМНАДЦЯТЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

5 березня 2010 року, 10:00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України В.М.ЛИТВИН

ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися до реєстрації. Увімкніть систему „Рада”.

10:01:03

Зареєструвалися картками у сесійній залі 376 народних депутатів. Ранкове засідання Верховної Ради України оголошую відкритим.

....

Шановні народні депутати! Відповідно до статті 25 Регламенту в середу відводиться 30 хвилин для виголошення депутатських запитів. Надійшли запити народних депутатів України:

....

Геннадія Москаля до Президента України щодо надання інформації щодо кількості державних нагород вручених за період каденції Президента України Ющенка та кількості присвоєних статусів „Національний” підприємствам та організаціям указами Президента України Ющенка.

Ставлю на голосування про підтримку запиту. Прошу голосувати.

10:04:18

За-103

Запит не підтримано.

...

ТОМЕНКО М.В. Шановні колеги, тут група народних депутатів звернулася за проханням до президії, щоб ще раз повернутися до запиту народного депутата Геннадія Москаля, оскільки він звучав на початку і не всі розібрали зміст його. Йдеться про те, щоб ми, не тільки народні депутати, а й громадяни України дізналися всю інформацію стосовно нагородної системи, яка діяла в Україні. Я хочу вас поінформувати, що за даними засобів масової інформації останні укази про нагородження взагалі не надруковані, ще їх ніхто не знає. Це несправедливо, Україна повинна знати своїх героїв.

І так само, звичайно, в цьому запиті треба дати повну інформацію про отримання статусів національних, оскільки за останніми указами, я так зрозумів, пересувні виставки стали національними. Тому я думаю, що це правомірна позиція Верховної Ради – отримати повну інформацію від Президента України. Прошу поставити ще раз на голосування.

ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, у нас було 2 проекти запитів, чи точніше, 2 запити до Президента України, які були не підтримані Верховною Радою, я їх поставлю на голосування.

Тому я ставлю на голосування про повернення до розгляду запиту народного депутата України Геннадія Москаля до Президента України про надання інформації щодо кількості державних нагород, вручених за період каденції Президента України Ющенка та кількості присвоєних статусів „національний” підприємствам та організаціям указами Президента України Ющенка. Ставлю на голосування про повернення до розгляду цього запиту. Прошу голосувати. (Шум у залі) Про повернення, прошу.

10:19:46

За- 353

Ми повернулися до розгляду цього депутатського запиту. Ставлю на голосування про підтримку депутатського запиту народного депутата Геннадія Москаля. Прошу голосувати.

10:20:11

За-361

Запит підтримано.  

Ставлю на голосування про направлення запиту до Президента України. Прошу голосувати.

10:20:31

За-353

Рішення прийнято.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign