Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Фільм. „Слава” - про роль пасіонарної енергії в формуванні нації

28.02.2010

Тема: фільм „Слава” / movie „Glory”

Проглянули з колегами фільм „Слава” (Glory, 1989). Розповідається реальна історія 54-го добровольчого полку армії США під час Громадянської війни в США. Полк, чисельністю 1,100 бійців, став першим підрозділом армії США, що повністю складався з афроамериканців (окрім офіцерів).

У фільмі режисера Едвард Цвіка, знімаються такі актори, як Меттью Бродерік, а також ціла плеяда чорношкірих акторів: Морган Фріман, Дензел Вашингтон, Джеммі Кеннеді.

Цей успішний фільм, знятий за бюджет у $18 млн, заробив у прокаті більше 26 млн (IMDb ID 0097441) та приніс виробника кілька Оскарів (зокрема, яскраво „засвітився” Д. Вошінгтон).

У фільмі показується прагнення афроамериканців боротиться за свою свободу, цілісно інтегруватися в американське суспільству, навіть у такий складний період, як громадянська війна. У фільмі також вдало показано проблеми в середовищі афроамериканців, вільних і невільних на той час.

Мені очікувалося побачити більше пасіонарності в цьому фільмі. Герой Бродеріка (Шоу) такого враження не справляв. У реальному житті він навіть радився з дружиною, чи братися йому за командування полком. Між тим, справжню пасіонарність демонстрували афроамериканці. І, поневолі, думається про важливість цієї пасіонарної афроамериканської енергії в формуванні американської нації.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign