Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

DVC. Обговорюємо «Дотримання прав людини правоохоронними органами» (3.03.2010)

27.02.2010

Тема: цифрові відео-конференції / DVC - digital video-conference, юридична освіта та підготовка юристів / legal education and training of lawyers, англійська мова для юристів / English for lawyers

Відділ преси, освіти та культури Посольства США має за честь запросити  студентів, викладачів, представників правоохоронних органів взяти участь у відеоконференції на тему «Дотримання прав людини правоохоронними органами».

  • Дата:  3 березня, 16:00 – 17:30
  • Місце: Відділ преси, освіти та культури Посольства США
  • Адреса: вул. Глибочицька, 4, бізнес-центр

Взяти участь у відео конференції зможуть тільки зареєстровані учасники. Для реєстрації необхідно надіслати таку інформацію: ім‘я, прізвище та назву організації на ел. пошту PashnyakIM@state.gov, або факс 490-4050. Якщо Ви хочете використати будь-яке власне обладнання (диктофони, фотоапарати і т.д.), також просимо повідомити про це під час реєстрації. Інформація повинна бути отримана до 17:00 2 березня 2010 року. При собі необхідно мати посвідчення особи з фотокарткою. Просимо усіх учасників прийти за 15 хвилин до початку заходу. Відеоконференція проводитиметься без перекладу.

Основним доповідачем з університету Арканзасу (США) є професор Крістофер Келлі. Крістофер Келлі викладає адміністративне право, право захисту довкілля та сільськогосподарське право в університеті Арканзас (США). З 2005 року професор Келлі став стипендіатом програми імені Фулбрайта та  викладав в Харківському національному аграрному університеті та Харківському національному університеті внутрішніх справ. З боку України, доповідачем є Сергій Вихрист, кандидат юридичних наук та заступник декана факультету права Університету економіки та права «КРОК».

Заздалегідь вдячні за поширення інформації про цей захід у зацікавленій аудиторії. У разі виникнення будь-яких запитань просимо звертатися до Інни Пашняк за телефоном 490-4116. 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign