Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКонкурс. КІМО повертається в лідери Джессап

26.02.2010

Тема: Конкурс ім. Філіпа Джессапа / Jessup Competition in Ukraine

Виборовши три з чотирьох призів, Інститут міжнародних відносин КНУ повертається в лідери українського Конкурсу Джессапа, Могилянка - знову перша, НЮАУ ім. Я. Мудрого - третя.

ЮФ Мagisters оголосила переможців українського національного етапу Конкурсу з міжнародного публічного права ім. Філіпа Джессапа 2010, що пройшов 19-21 февраля 2010 року за підтримки фірми як Національного адміністратора і спонсора українського етапу Конкурсу.

Конкурс ім. Філіпа Джессапа – це змагання студентів-правників з публічного міжнародного права, під час якого проходять усні та письмові судові розгляди за правилами Міжнародного Суду – основного судового органу Організації Об’єднаних Націй. Конкурс проводиться Асоціацією студентів міжнародного права та є найбільшим судовим змаганням із міжнародного публічного права у світі. Щорічно в ньому бере участь понад 2000 студентів із більш ніж 600 юридичних університетів.

Восьмий рік поспіль Magisters виступає Національним адміністратором і спонсором українського етапу Конкурсу ім. Філіпа Джессапа.

Українські раунди відбулися 19-21 лютого у приміщенні Вищого Господарського Суду України, яке було люб'язно надано адміністрацією Суду.

Загалом у 23 раундах українського етапу конкурсу перемогу виборювали 10 команд з усієї України. Особливістю цьогорічного конкурсу стало проведення двох півфінальних раундів, що, за оцінкою експертів, дозволяє об’єктивніше підійти до системи визначення переможця в умовах більшої кількості команд.

Після напруженого і, водночас, надзвичайно видовищного фінального раунду було визначено переможців українського етапу Конкурсу ім. Філіпа Джессапа 2010. Ними стали:

  • Національний чемпіон: Національний університет "Києво-Могилянська академія"
  • Другий фіналіст: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
  • "Best Memorial" (найкраща письмова робота): Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
  • Best Oralist" (кращий оратор): Катерина Бусол, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Обидві команди – Національний чемпіон і другий фіналіст – представлятимуть Україну на міжнародному раунді Конкурсу, що відбудеться 21-27 березня у Вашингтоні.

Окрім того, участь у міжнародному раунді візьме команда Національної юридичної академії ім. Я. Мудрого на правах “Exhibition Team”, тобто команди яка обрана суддями для участі у міжнародних раундах, але не має права претендувати на Кубок Джессапа.

У своїй промові перед початком фінального раунду Віталій Юрків, Національний адміністратор Конкурсу ім. Філіпа Джессапа в Україні, зазначив: "Від імені Magisters хочу привітати учасників, суддів і глядачів цього захоплюючого конкурсу. Завдяки вашій постійній підтримці та активній участі у Конкурсі ім. Джессапа й інших суспільно-важливих ініціативах, подібні заходи мають блискуче майбутнє! Свідченням цього є хоча би той факт, що, завдячуючи жвавому інтересу до конкурсу, вже другий рік поспіль дві команди-переможниці отримують право представляти Україну на міжнародних раундах у Вашингтоні. Впевнений, що це є не лише великим досягненням, але й значним стимулом для всіх учасників конкурсу”.

Девід Раймонд Льюіс, Радних з правових питань Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, також привітав учасників Конкурсу Джессапа і побажав їм успіхів у заключному змаганні.

Суддями під час усних і письмових раундів Конкурсу були відомі вчені, представники міжнародних організацій і юристи українських та міжнародних юридичних фірм. Зокрема, фінальний раунд оцінювали Девід Раймонд Льюіс, Радних з правових питань Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Сергій Усоскін, юрист ЮФ “Єгоров, Пугінський, Афанасьєв і Партнери” та Емре Полат, старший юрист віденського офісу ЮФ DLA Piper.

Загалом, цього року до оцінки письмових робіт та усних виступів команд було залучено більше 40 суддів – представників юридичних фірм і організацій, зокрема, таких як Asters, Avellum Partners, Beiten Burkhardt, Chadbourne & Parke LLP, CMS Cameron McKenna, DLA Piper, Egorov Puginsky Afanasiev & Partners, European Court of Human Rights, Law Firm KLM, Noerr, Organization for Security and Co-operation in Europe, Orlov, Mikhailenko & Partners, SAS Institute GmbH, Sayenko Kharenko, Spenser & Kauffmann, Squire Sanders, Magisters, Volkov Kasiakov & Partners, White & Case, the United States Embassy in Ukraine, University of California.

Медіа-спонсором Національного етапу Конкурсу виступила "Юридична газета".

Джерело (світлина): сайт ЮФ Мagisters

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign