Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрАнонс. Міжнародна конференція пам’яті П.О. Недбайла, О.В. Сурілова, В.В. Копєйчикова (12-13.02,2010, юридичний факультет Львівського національного університету)

04.02.2010

Тема: міжнародна конференція, апробація наукових досліджень | international conference, research approbation

Організаційний комітет Міжнародної щорічної наукової конференції молодих вчених, аспірантів і  студентів «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЇ ПРАВ ЛЮДИНИ, ПРАВА І  ДЕРЖАВИ», присвяченої пам’яті видатних вчених-юристів П.О. Недбайла,  О.В. Сурілова, В.В. Копєйчикова (яка мала відбутися 27-28 листопада 2009 року), повідомляє, що конференція відбудеться 12-13 лютого 2010 року.

Реєстрація учасників відбуватиметься 12 лютого 2010 року в приміщенні юридичного факультету  Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Січових Стрільців, 14) на першому поверсі з 9.00 до 10.00. Від головного залізничного вокзалу міста до його центру можна доїхати, зокрема, скориставшись трамваєм (№ 6) або маршрутним таксі (№ 66).

Планую взяти участь у роботі конференції, зокрема виступити на пленарному засіданні з доповіддю, присвяченій темі ідеї правосуддя та її смислів.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign