Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

КРМЮ. Засідання КРМЮ у Закарпатській області: обрано нового голову. Запрошення на «Закарпатські читання»

31.01.2010

Тема: КРМЮ | young lawyers council under the Ministry of Justice of Ukraine

29 січня відбулося засідання КРМЮ при Головному управлінні юстиції у Закарпатській області (далі – Рада) за участі Хащі В. В. – заступника  начальника Головного управління юстиції у Закарпатській області.

Під час засідання, з-поміж іншого, розглянуто звіт про діяльність Ради за 2009 рік, схвалено план роботи Ради на 2010 рік та вивчено питання створення сайту Координаційної ради молодих юристів у Закарпатській області.

На засіданні також обрано нового голову Ради – Н. Головацького (студент 3-го курсу юридичного факультету УжНУ) та двох заступників голови Ради – В. Дацюка (студент 4-го курсу юридичного факультету ЗакДУ) і А. Василечко (студент 3-го курсу юридичного факультету УжНУ).

Принагідно Закарпатський державний університет запрошує студентів та молодих вчених взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Закарпатські читання», яка відбудеться 29-30 квітня 2010 року в м. Ужгороді на базі Закарпатського державного університету (детальніша інформація на сайті КРМЮ України у додатках).

Джерело: КРМЮ України 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign