Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

РСП. Керівник МВС України: „демонстративні, публічні, в прямому ефірі, процеси над 5-10 найбільш одіозними посадовими злочинцями" забезпечать „зміни країни на краще”

01.02.2010

Тема: резонансні судові процеси, боротьба з корупцією | famous trials, fight against corruption in Ukraine

Юрій Луценко, в.о. міністра внутрішніх справ: "Я не бачу іншого шляху очищення країни, зміни країни на краще, крім як демонстративні, публічні, в прямому ефірі, процеси над 5-10 найбільш одіозними посадовими злочинцями" (в ефірі програми "Чорне і біле" на телеканалі ТВі, повідомляє УП).

"Щоб цей процес запустити, потрібен не тільки міліціонер, потрібен прокурор", відзначив Луценко. За його словами він питав „перед виборами” Ю. Тимошенко, перед тим, як активно підтримати її, хто буде кандидатом в генпрокурори. Я почув кілька прізвищ, які мені здалися переконливою відповіддю, щоб розраховувати на результативне розслідування справ", - додав Луценко.

"Навіть якщо після цього прокурор опустить руки і скаже: "Ну а тепер займемося як завжди, відпочинемо". Тим не менш, цей приклад залишиться в генетичному коді будь-якого чиновника", - підкреслив в.о. глави МВС.

Світлина: Нюрнберзький процес – найвідоміший публічний процес ХХ століття

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign