Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар’єра О. Рябоконь відверто: „Мені неприродно давати хабарі. На жаль, я їх давав…” Започатковує громадський рух

25.01.2010

Тема: юристи в політиці, корупція, О. Рябоконь | lawyers in politics, corruption, Oleg Riabokon

Олег Рябоконь визнав, що „давав хабарі”. Про це йдеться в його інтерв’ю "Газеті.ua", опублікованому на персональному сайті Рябоконя 4 грудня 2009 року.

У відповіді на питання „Вам, юристу, напевно легше спілкуватися з владою, ніж простій людині?”, він зазначає: „Може мені й легше, бо маю більше зв’язків. Але в жалюгідному стані знаходяться як багаті, так і бідні. Мені неприродно давати хабарі. На жаль, я їх давав. Бо так сьогодні працює вся система”. „Так ви самі провокуєте хабарництво”, констатує журналіст, на що О. Рябоконь зазначає: „Правильно, бо кожен із нас приєднується до чинної системи і цим зміцнює її”.

О. Рябоконь – один із 8 кандидатів із правничою (юридичною) освітою, які балотувалися на пост Президента України 2010 року. Він посів останнє місце із 18 учасників перегонів. Згідно з протоколом ЦВК про результати голосування, за нього проголосувало 8 334 осіб (або 0.03) із 24 591 687, які отримали бюлетені. Зокрема, О. Рябоконь набрав голоси в кожному з 225 територіальних виборчих округів, найбільше – 292 в ТВО № 14 (м. Жмеринка). Для порівняння в 2004 році кандидат, який посів останнє місце, набрав 0,02% або 6 171 голосів; за В. В. Онопенко в 1999 році проголосувало "за" 124 040 з 26 305 198, або 0.47%.

Коментуючи результати виборів щодо себе на персональному сайті, О. Рябоконь зазначив, що „На цих виборах більше 8 тисяч громадян довірили мені свій голос. Це велика відповідальність і довіра, яка надихає мене на подальші дії”. Він додав, що „задоволений отриманим досвідом і готовий далі працювати на громадсько-політичній ниві”, започатковуючи власний громадянський рух.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign