Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар’єра. Українська школа політичних студій - набір 2010 (до 5.02)

20.01.2010

Teма: Українська школа політичних студій – набір 2010 | Ukrainian School of Political Studies – enrolment 2010

ПРО ШКОЛУ

Українська школа політичних студій є спільною Програмою Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що започаткована у 2005 році з нагоди десятиріччя вступу України до цієї міжнародної організації. Місією Школи є формування, навчання, інтелектуальна та інформаційна підтримка, а також ціннісне орієнтування української мережі лідерів.

Школа об’єднує успішних молодих людей – представників політичної сфери та державної служби, бізнесу, юриспруденції, медіа-спільноти, громадської діяльності та академічних кіл з усієї України. Це інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів. Невимушена атмосфера та інноваційні підходи – круглі столи та панельні дискусії, стратегічні та рольові ігри, майстер-класи та тренінги, інтерактивне спілкування та зустрічі з неординарними людьми – створюють сприятливі умови для навчання та світоглядного розвитку учасників і випускників Школи. Провідні українські та міжнародні експерти, політики, науковці та дипломати з різних куточків світу – від Японії до Канади – щорічно залучаються до діяльності Школи у якості викладачів.

На сьогодні УШПС вдалось стати одним із провідних освітньо-комунікаційних проектів у своєму сегменті – і не лише в Україні. Вона зайняла гідне місце у Європейській асоціації шкіл політичних студій, що започаткована Радою Європи та складається з шістнадцяти інституцій національного рівня. Серед її випускників – низка посадовців найвищого рангу, депутати законодавчих та місцевих органів влади, партнери юридичних компаній, керівники потужних бізнес-інституцій, авторитетні представники громадського, наукового та медіа середовищ. Мережа випускників в Україні складає близько 150 осіб.

Підтримка в реалізації Програми здійснюється Радою Європи та Європейською Комісією. Партнерами УШПС можуть виступати урядові структури (зокрема, Уряд Японії) та неурядові інституції – як в Україні, так і поза її межами.

ЩОРІЧНА ПРОГРАМА

Під час навчання у 2010 році слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях: три з них відбудуться в Україні (Київ – АР Крим – Одеса) та одна (Літній Університет Демократії) – у Раді Європи (Страсбург, Франція). З орієнтовним Календарем заходів на 2010 рік можна ознайомитись тут. Загальна тривалість програми складає близько трьох тижнів.

Основна тематика сесій:

 1. Демократія. Верховенство права. Політичні процеси. Національна ідея.
 2. Засоби масової інформації. Масові комунікації.
 3. Ключові реформи в Україні. Стратегія модернізації країни. Аналіз публічної політики.
 4. Місцеве самоврядування та регіональна політика.
 5. Соціальна ринкова економіка і демократія.
 6. Міжнародна політика та європейська інтеграція.

Школа використовує інноваційні та динамічні підходи до побудови навчальної програми, яка складається з дискусій, круглих столів, рольових та стратегічних ігор, роботи в групах, майстер-класів, тренінгів тощо. Учасникам надаються не лише знання, а й навички, необхідні для побудови успішної політичної кар'єри, участі у процесі прийняття рішень на усіх рівнях влади, аналізу та розв'язання суспільних проблем.

У рамках Літнього Університету Демократії учасники відвідують установи Ради Європи (зокрема, Європейський Суд з прав людини), отримують можливість для спілкування з відомими експертами та політиками, а також слухачами інших національних Шкіл політичних студій (зал засідань Парламентської Асамблеї Ради Європи збирає близько 600 учасників).

Крім чотирьох базових сесій Щорічної програми, УШПС проводить низку інших тематичних заходів (зокрема, зустрічі в межах Клубу випускників). Спільнота Школи має можливість реєстрації на майданчику внутрішньої електронної мережі, що дає змогу долучитися до інтерактивних обговорень та дискусій. Налагоджена система партнерських зв’язків в Україні та закордоном дозволяє пропонувати додаткові можливості для розвитку учасників та випускників.

Дипломи учасникам вручаються у листопаді під час Щорічної конференції випускників УШПС.

ПРО КОНКУРС

З 14 січня до 5 лютого 2010 року триває реєстрація заявок на участь у Щорічній програмі Української школи політичних студій (2010). Відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у трьох національних сесіях, що відбудуться в Україні (Київ – АР Крим – Одеса) та одній міжнародній (Літній Університет Демократії) – у Раді Європи (Страсбург, Франція).

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:  

 • мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, наукової або підприємницької діяльності, журналістики, державної служби, юриспруденції;
 • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отриманні знання у своїй повсякденній діяльності;
 • є громадянами України віком до 35 років, які мають вищу освіту.

Конкурс складається з двох етапів (заповнення аплікаційної форми під час першого етапу та відповіді на запитання "віртуального інтерв'ю" у другому турі). Детальний календар відбору учасників розміщено тут..

Аплікаційні форми на участь у першому етапі конкурсу приймаються до 5 лютого 2010 року (п'ятниця) Завантажити текст заявки можна тут  

 • Заявку необхідно надіслати в електронній формі на адресу – info@usps.org.ua (тема “USPS”). Усім кандидатам буде надіслано підтвердження про отримання анкети протягом трьох робочих днів. Якщо Ви не отримаєте підтвердження – звертайтеся до Світлани Матвієнко (контакти вказано нижче). Документи, що надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматись до розгляду.
 • Уся інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Перша сторінка заявки (“реєстраційна картка”) використовується для присвоєння індивідуального реєстраційного номеру. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії, що включає компетентних представників основних цільових груп Школи. Рішення Комісії є колегіальним. УШПС залишає за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.  

УМОВИ УЧАСТІ 

 • Очікується, що відібрані слухачі (орієнтовно – 35 осіб) візьмуть участь в усіх чотирьох сесіях, що передбачені Програмою. Також вони отримують можливість відвідувати інші заходи Школи (зокрема, в межах Клубу випускників).
 • Витрати на участь (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи та її партнерів.
 • УШПС залишає за собою право встановити реєстраційний внесок за участь у Щорічній програмі, що спрямовується на розвиток її інституційної діяльності. Розмір внеску на 2010 рік не перевищуватиме еквіваленту 400 євро (75 євро за участь у кожній національній сесії та 175 євро – у Літньому Університеті Демократії).

ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО УШПС РОЗМІЩЕНО ТУТ: WWW.USPS.ORG.UA.

ЯКЩО У ВАС ВИНИКАЮТЬ ДОДАТКОВІ ЗАПИТАННЯ, звертайтеся, будь ласка, до Світлани Матвієнко за адресою: svitlana@laboratory.kiev.ua (тема “Question”) або телефоном: +38 044 531 37 68.

Контактна інформація: Для листів:  а/с 20, Київ 04070, Україна Тел.: (+38 044 ) 531 37 68, Факс: (+38 044 ) 425 25 33 E-mail: info@usps.org.ua, Web-page: www.usps.org.ua

Джерело: УШПС

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign