Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

РСП. Справа Зварича: Зварич вивчатиме свою справу на 70 томів "до півроку"

16.01.2010

Тема: Справа Зварича | Zvarych case

Як повідомляє "ДТ" з посиланням на УНІАН, нолишній голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич разом зі своїми адвокатами розпочинає ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, яка налічує близько 70 томів. Про це повідомила УНІАН адвокат І.Зварича Руслана Юхименко.

За її словами Юхименко, адвокатам знадобиться від кількох місяців до півроку для ознайомлення з матеріалами справи, після чого її буде передано до суду.

Р.Юхименко зазначила, що Генеральна прокуратура «таки закінчила досудове слідство у справі екс-судді Ігоря Зварича», а відповідний протокол був наданий йому після спростування адвокатами інформації про завершення досудового слідства у цій справі, поширеній на підсумковій прес-конференції Генпрокуратури.

«Ігоря Зварича спонукали підписати протокол про завершення досудового слідства, мотивуючи це тим, що якщо заступник генерального прокурора Віталій Щоткін на брифінгу повідомив інформацію про завершення досудового слідства у справі І.Зварича, то слідчі не мають іншого виходу, як закінчити досудове слідство у зазначеній справі», — сказала адвокат.

Як поінформувала Р.Юхименко, наразі екс-суддя І.Зварич перебуває у Львівському СІЗО.

Нагадаємо, що наприкінці 2008 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти на той час голови Апеляційного адміністративного суду Львова І.Зварича за хабарництво в особливо великих розмірах. Під час обшуків за місцем роботи і проживання голови суду та шести суддів Львівського апеляційного адмінсуду співробітники СБУ і Генпрокуратури вилучили 1 млн. доларів США та 2 млн. грн. 30 грудня 2009 року заступник генпрокурора Віталій Щоткін заявив, що Генеральна прокуратура України завершила розслідування кримінальної справи, порушеної стосовно судді за вісьмома епізодами одержання хабарів. За словами прокурора, зараз І.Зварич ознайомлюється з матеріалами досудового слідства. Тим часом адвокати екс-судді того ж дня спростували інформацію про закінчення досудового слідства у справі судді. «Ще тривають слідчі дії, проведення яких можливе лише в рамках досудового слідства. Відповідно, ознайомлення з матеріалами справи можливе лише по завершенні досудового слідства», — сказала Р.Юхименко.

Джерело: http://www.dt.ua/1000/1050/68258

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign