Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрФільм. Американський фільм про П. Лазаренко обернувся чорним піаром Тимошенко ... і України

13.01.2010

Тема: документальний фільм про П. Лазаренко та Ю. Тимошенко „Stealing Popcorn” ("Крадучи попкорн"; "Воруя попкорн", "Вкрадений попкорн", "Украденный попкорн")

1 січня 2010 року в Каліфорнії презентовано фільм „Stealing Popcorn” ("Крадучи попкорн"), який поширюється нині й в Україні.

У фільмі розповідається про афери П. Лазаренко як прем’єр-міністра України в 1990-их роках на основі інтерв’ю учасників та інших осіб, причетних до судового процесу над П. Лазаренко, а також випадкових людей „з вулиці”. Зокрема, інтерв’юється Марта Борщ (Martha Boersch), державний обвинувач на процесі, нині приватно-практикуючий юрист юридичної фірми.

У фільмі використано асоціативний стиль, розвинутий карикатурами. Люди зображують як вівці, П. Лазаренко та Ю. Тимошенко – ковбоями, Україна – наче диким Заходом, наче корумпований режим України ставиться у ряд із іншими, асоціативною для кожного є й назва фільму. „Хлопці підняли таку серйозну тему й подали її в такій захоплюючій формі, що це цікаво дивитися. А це не просто”, - коментує один із глядачів після перегляду фільму.

Фільм, подана в ньому інформація, справляє на глядача враження асоціації П. Лазаренка та Ю. Тимошенко. Це відображає відзив Євгенії Далас, вихідки з України, яка більше 50 років проживає в США, взятий після перегляду фільму: „Це чудовий фільм. Він відкриє очі всьому людству. Вони побачать, що таке корупція насправді. Ця жінка - Юлія Тимошенко, вона повинна бути разом із Павло Лазаренко, там, де й він в тюрмі. Цей фільм надасть можливість багатьом українцям зрозуміти, що весь свій їх підтримує. А корупція, корупція повинна зникнути”.

У фільмі М. Борщ на запитання стверджує про Ю. Тимошенко: „Її можна характеризувати як справжнього співучасника злочину”.  

У фільмі Джейсон Фельч (Jason Felch) журналіст , який досліджував справу Лазаренко і який спеціалізується у жанрі журналістських розслідувань, доводить: „найвище керівництво США було зацікавлено в тому, щоби Ю. Тимошенко не "втонула" в справі Лазаренко”, зважаючи на інтереси США прискорити демократичні трансформації в Україні.

В Україні фільм поширюється через інтернет під некоректно перекладеною назвою "Вкрадений попкорн" / "Украденный попкорн". Фільм перекладено російською мовою під назвою "Воруя попкорн".

Подивитися, скачати трейлери фільму та коментарів

Переглянути, скачати фільм

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign