Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрГонорари. Тимошенко позабюджетно виділила близько 3 млн доларів Мін’юсту на платежі та на юридичних радників у закордонних спорах. Гроші освоєно до кінця 2009 року

02.01.2010

Тема: юридичні радники | legal advisors, гонорари | lawyers fee, міжнародні спори | international disputes

За підписом Ю. Тимошенко опубліковано розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 р. N 1647-р. „Про виділення коштів для забезпечення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів”.

Згідно з розпорядженням Міністерству юстиції України виділяється 20 млн. гривень „з метою забезпечення належного і ефективного захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів, що розглядаються у закордонних юрисдикційних органах за участю іноземного суб'єкта та України” „для здійснення обов'язкових реєстраційних платежів, інших платежів та внесків, а також оплати послуг юридичних радників”.

Зобов’язано Мінфін „здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету”

Мін’юст до 30 грудня зобов’язано „затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік заходів і витрат, пов'язаних із забезпеченням належного і ефективного захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів, що розглядаються у закордонних юрисдикційних органах за участю іноземного суб'єкта та України.

Мін’юсту слід було „подати до кінця 2009 року Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених згідно з пунктом 1 цього розпорядження”.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign