Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

РСП. Справа Зварича. ГПУ: слідство закінчено. Адвокат: ні. У Новому році Зварич повернеться до суду?

30.12.2009

Тема: справа Зварича | Zvarych Case

ГПУ завершила досудове слідство у справі екс-судді Ігоря Зварича – стверджує заступник генпрокурора Віталій Щоткін, повідомляє Ліга.net. Проте адвокат Ігоря Зварича Руслана Юхименко спростувала цю інформацію.

За словами Пшонки, доведено 8 епізодів одержання Зваричем хабара на суму більше 1 млн. грн., за якими обвинувачується Зварич та інші особи.

Адвокат Юхименко (АК „Павленко Стеценко Стаценко і Осінчук”) зазначає, що "на сьогодні ще тривають слідчі дії, проведення яких можливе лише в рамках досудового слідства. Відповідно, ознайомлення з матеріалами справи можливе лише по завершенні досудового слідства".

Де ж І. Зварич на даний момент?

Він у Львові, 12 місяць у СІЗО. "12 місяців, які він (Зварич) перебуває під вартою, продовжено в установленому законом порядку, і найближчим часом справа обов'язкова буде спрямована до суду", - додав Щоткін.

Оскільки справа багатотомна, а робота прокуратури поновлюється лише 11 січня 2010 року, то залишається питання, чи досудове слідство завершать до виборів 17 січня. Відтак триватиме ознайомлення з матеріалами справи. Тому можна припустити, що судитимуть І. Зварича вже за нового президента, що стане своєрідним позаправовим чинником розгляду справи.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign