Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПрактика. Що дарує адвокат на Святого Миколая?

25.12.2007

20 грудня 2007 року «Західна інформаційна корпорація» повідомила, що «Екс-мер Самбора Тарас Тершовчин – знову підсудний».

«Відповідно до рішення ВС України скасовано два виправдні вироки – Залізничного районного суду Львова та Апеляційного суду Львівської області, згідно з якими з екс-мера Самбора Тараса Тершовчина було знято усі обвинувачення (отримання хабара у розмірі 5 тис. доларів США). Про це сьогодні, 20 грудня, у коментарі ЗІКу повідомила адвокат потерпілих у справі Тараса Тершовчина Наталія Крісман.

Детальніше читаємо в повідомленні «Екс-мера Самбора Тараса Тершовчина знову судитимуть» на сайті «Газети по-українськи»:

18 грудня Верховний суд України поновив справу проти колишнього міського голови Самбора на Львівщині Тараса Тершовчина, 46 років. Екс-мера звинувачують у вимаганні хабарів у семи приватних підприємців….

— Після такого рішення Тарас Тершовчин автоматично став підсудним, — говорить адвокат підприємців Наталія Крісман, 34 роки. — Це подарунок усім жителям Самбора до Нового року [в іншій версії - "до Святого Миколая" - СБ]. Як бачимо, екс-мерові доведеться відповісти за скоєне.

Тараса Тершовчина рішення суду обурило.

— Ці судді не дивилися мені в очі, — розповідає він. — На вирок упливав народний депутат Ярослав Кендзьор. Попередні рішення взагалі не бралися до уваги. А вони доводили, що хабара не було. Адже приміщення, за яке нібито давався хабар, не було в підпорядкуванні міської ради.

Тершовчина затримали 4 серпня 2005 року після того, як він взяв $5 тис. від власниці фірми ”Черемшина” 48-річної Оксани Сороки. Десять місяців колишній мер провів у СІЗО. У червні 2006-го його відпустили під заставу через погіршення здоров’я. У лютому цього року суддя Залізничного райсуду Ігор Ганич зняв із Тершовчина всі обвинувачення. Апеляційний суд Львівської області підтримав виправдальний вирок.

Справу повторно слухатимуть у Залізничному райсуді Львова».

Цікаво, яким буде подарунок адвоката Тершовчина у відповідь?

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign