Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрЖиття. Ніколай Валуєв за позасудове вирішення спорів

26.12.2007

"Львівська газета"  (№ 236 за 26 грудня 2007 р.) в статті Велетня вкотре скривдили пише:

«Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі російський боксер Ніколай Валуєв і його дружина Галина стали жертвами робітників, які ремонтують квартири. Як повідомляла “Российская газета”, одержавши гроші за ремонт нової квартири людини-гори в районі станції метро “Удєльная” в Санкт-Петербурзі, майстри пішли, прихопивши деякі речі боксера....

Подружжя Валуєвих: “Ми з Колєю за гороскопом Леви, тож дуже ввічливі й добрі, боїмося скривдити кого-небудь недовірою".

Далі читаємо цікавий пасаж на тему:

"Ми втомилися від судових позовів і засідань, – повідомила пані Валуєва. – Дотепер із нами судиться охоронець спорткомплексу “Спартак”, якого нібито побив мій чоловік. Затівати ще один суд – означає витрачати багато часу на свідчення, впізнання тощо. Навіть якщо майстрів визнають винуватими й зобов’яжуть відшкодувати збиток, який ми оцінюємо не менш ніж у 10 тисяч у. о., то ремонтники виплачуватимуть його десятиліттями, відраховуючи по кілька сотень рублів із кожної зарплати. От і виходить, що, звернувшись до суду, ми самі себе покараємо”.

Дані Валуєва: 213 см, 145 кг.

Детальніше про історію Валуєва із нібито побиттям охоронця читайте тут

Фото: "Валуєв із дружиною Галиною" із сайту boxnews.com.ua. Фото на «першій сторінці» щоденника із статті Охранника поймали на вранье сайту російського часопису «Жизнь».

Фото: boxnews.com.ua 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign