Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрЖурналістика. „Юридическая практика” і „Юридична газета” „йдуть в ногу з часом”, випереджаючи один одного (додаток: перелік юридичних видань)

28.11.2009

Тема: юридична журналістика / legal journalism, юридичні ЗМІ / legal media, конкуренція / competition, юридичні сайти / legal sites

Оновлюються „віртуальні обличчя” українських юридичних видань.

Газета „Юридическая практика” оновила свій сайт 25 листопада 2009 року.

Cлідуючи в ногу з часом”, сайт „ЮП” претендує на „новий сучасний дизайн, зручніший і швидший доступ до основних розділів інтернет-ресурсу”. З-поміж „нововведень є введення реєстрації … — тільки зареєстровані користувачі дістають повний доступ до всіх матеріалів сайту, зокрема до статей, опублікованих в газеті «Юридическая практика»”.

Крім того, газета оголосила, що має „намір запропонувати читачам нову послугу — оформлення передплати на електронну версію газети”.

Цікаво, що 29 жовтня 2009 року конкурент „ЮП” „Юридична газета” вийшла в новому форматі та оголосила, що „йдучи у ногу з часом…” „…оновлюється і наш веб-сайт, де Ви побачите ще більше свіжої професійної та кваліфікованої аналітики …”

Крім того, „ЮГ” „вже найближчим часом” планується „запустити цілий ряд інших ексклюзивних проектів, які неодмінно зацікавлять вітчизняних правників”. У друкованих номерах оновленої газети зазначалася опція електронного видання в PDF-форматі. Проте станом на 28 листопада 2009 року сайт чи портал „ЮГ” не оновлено.

У своїх починаннях українські видання „йдуть в ногу” не лише за один одним, але й за такими західними юридичними виданнями, як The Lawyer та Legal Week. Цікаво, що редактор останнього видання оголосив 27 листопада про запровадження нових опцій для своїх читачів, зокрема поглиблені огляди-аналізи.

Щороку на ринку з’являється кілька юридичних видань. Конкуренція на ринку юридичної преси останнім часом загострилася: з’явилися такі видання, як „Правовий тиждень” та „Судебно-юридическая газета”, а також піднявся рівень висвітлення юридичних питань у низці бізнес- і громадсько-політичних видань.

Головними невирішеними проблемами українських юридичних видань залишаються недофінансування, залежність (відсутність незалежності) редакторів і журналістів від власників і адміністрації, опублікування PR-матеріалів під видом журналістських матеріалів, непостійність виходу якісних матеріалів, відсутність редакційних журналістських „аналітичний центрів” (юридичні журналістські кадри), практична відсутність матеріалів такого жанру, як юридичні журналістські розслідування.

Довідка:

Станом на кінець 2009 року в Україні на загальнонаціональному рівні зареєстровано більше 100 періодичних юридичних ЗМІ, з-поміж яких такі як (зазначено серія та номер свідоцтва та дата останньої державної реєстрації):

(c) ЮрСлава, Славік Бігун, 28.11.09

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign