Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПолітика. О. Лавринович – тіньовий міністр юстиції

24.12.2007

24 грудня 2007 року лідер Партії Регіонів, колишній прем’єр-міністр Віктор Янукович назвав склад «опозиційного кабінету міністрів» і зокрема Олександра Лавриновича – тіньовим міністром юстиції.

 

"Тіньові" і реальні міністри

Віктор Шлинчак (Главред) коментує тему тіньових міністрів в статті «Впарена тінь»

«Гра у "тіньових" і реальних міністрів в Україні бере свій початок у 1998 році, коли "тіньовий уряд" на зло Президентові Кучмі створювала Юлія Тимошенко зі своєю (Лазаренківською) "Громадою". Усі подальші випадки заснування українських "тіньових" Кабмінів так і не переросли у якість. У 2002-му, коли після перерозподілу мажоритарних депутатів БЮТ і "Наша Україна" виявилися у меншості, ідея "тіньового" Кабміну також витала над Радою. Зрештою, як і у 2006-му після призначення Віктора Януковича прем’єр-міністром…»

І далі «Так що ідея не нова. Ось тільки до реалізації її ніхто так і не дістався. І в наступні десятиліття навряд чи дістанеться…. Опозиційних і помірковано опозиційних до чинного Кабміну партій вистачає. Дивись, завтра про тіньовий Кабмін оголосить Компартія, післязавтра - Блок Литвина. І всі вони разом як один побіжать боротися з тіньовою економікою? Аякже, чекайте. А, може, краще було б назватися просто - неформальним депутатським об’єднанням - і не "парити"?»

Моя думка: Партія Регіонів, запроваджуючи тіньовий уряд, також має на меті «закріпитися» як одна з провідних партій за умов формування в Україні дво- чи три партійної системи. Думаю, інші партії, зокрема нинішні провладні, змушено сприймуть цю ідею. Вони також зацікавлені у тому, аби закріпитися на поступах до владного олімпу.

+ + +

Цікаво, що ще під час інтерв’ю 30 жовтня 2007 року, коли "Юргазета" готувала матеріал про претендентів на пост майбутнього міністра, Олександр Лавринович визнав: навряд чи він знову стане міністром. Тим не менше, він говорив як майбутній міністр. Тепер зрозуміло чому.

Читати Лавринович Олександр – Інтерв’ю з Міністром юстиції України, к. ю. н., народним депутатом ВРУ ІІ-V скликань (Інтерв’ю в контексті претенденства на пост наступного Міністра юстиції України) // Юридична газета. — 2007. — № 44-45 (128) (8.11). — C. 7. [ Читати ]

 

Фото: 30 жовтня 2007 року під час інтерв'ю у кабінеті Міністра юстиції (ліворуч - Олександр Лавринович, праворуч - Славік Бігун)

Досє Ліги: Олександр Лавринович  

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign