Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрТеми. Нагороди до Дня Свободи "за відстоювання національної ідеї, становлення і розвиток Української незалежної держави"

27.11.2009

Тема: державні нагороди з нагоди Дня Свободи / state awards on the Day of Freedom

27 листопада 2009 року на офіційному сайті Президента України опубліковано Указ про відзначення державними нагородами з нагоди Дня Свободи (22 листопада).

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 939/2009
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Свободи

За визначний особистий внесок у відстоювання національної ідеї, становлення і розвиток Української незалежної держави та активну політичну і громадську діяльність постановляю:

Нагородити орденом Свободи

ГОРБАЛЯ Миколу Андрійовича - колишнього політичного в'язня, народного депутата України II скликання
ПАШКО Атену-Святомиру Василівну - громадську діячку, м.Київ
ПЛАХОТНЮКА Миколу Григоровича - колишнього політичного в'язня, голову громадської організації «Музей шістдесятництва» у м.Києві
ЧЕРВОНІЯ Василя Михайловича (посмертно) - народного депутата України І-ІV скликань

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

КЕНДЗЬОРА Ярослава Михайловича - народного депутата України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БОЙКА Богдана Федоровича - народного депутата України І-III скликань
КИРИЛЕНКА В'ячеслава Анатолійовича - народного депутата України
КОСТЕНКА Юрія Івановича - народного депутата України
ЧЕРЕВАТЕНКА Леоніда Васильовича - мистецтвознавця, дослідника історії політичних репресій в Україні, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ПОРОВСЬКОГО Миколу Івановича - народного депутата України І, II, IV скликань

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БИЧКОВА Сергія Анатолійовича - народного депутата України IV скликання
ВОЛКОВЕЦЬКОГО Степана Васильовича - почесного голову Івано-Франківського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
ГОРОХІВСЬКОГО Леона Теодоровича - колишнього політичного в'язня, народного депутата України І-II скликань
ДОНЧИКА Віталія Григоровича - літературознавця, м.Київ
ЛИСЕНКА Миколу Григоровича - члена ради Всеукраїнського товариства політичних в'язнів та репресованих, м.Київ
ПИЛИПЧУКА Володимира Мефодійовича - народного депутата України І-II скликань
РІЗНИКІВА Олексу Сергійовича - колишнього політичного в'язня, письменника, члена правління Конгресу української інтелігенції, м.Одеса
ФЕДОРИНА Ярослава Володимировича - народного депутата України II-ІІІ скликань

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БІЛЕЦЬКОГО Володимира Стефановича - професора Донецького національного технічного університету, співзасновника Народного руху України за перебудову в Донбасі
ГОРБАТЮКА Мирослава Пилиповича - народного депутата України II скликання
КОЛІНЦЯ Володимира Володимировича - народного депутата України І скликання
МОСІЮКА Олександра Миколайовича - начальника відділу Міністерства фінансів України, активіста Народного руху України
ПОПОВА Ігоря Володимировича - заступника Глави Секретаріату Президента України - Представника Президента України у Верховній Раді України
РАТУШНОГО Михайла Ярославовича - народного депутата України II-IV скликань, заступника голови Української Всесвітньої Координаційної Ради, м.Київ
СТОЙКА Івана Михайловича - народного депутата України
ТКАЧА Романа Володимировича - народного депутата України IV скликання, голову Івано-Франківської крайової організації Народного руху України
ТУРЕЦЬКОГО Василя Павловича - голову Тернопільського обласного громадського об'єднання «Українська християнська солідарність», співзасновника Народного руху України у Тернопільській області

Нагородити орденом «За мужність» І ступеня

АНДРУШКА Володимира Васильовича - колишнього політичного в'язня, активіста Івано-Франківської філії Української гельсінської спілки
БАБИЧА Сергія Олексійовича - активіста Житомирської філії Української гельсінської спілки
МАЗУРА Дмитра Дмитровича - колишнього політичного в'язня, правозахисника, с.Гута-Логанівська, Житомирська область
НАБОКУ Сергія Вадимовича (посмертно) - колишнього політичного в'язня, редактора газети «Голос відродження»

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

БАННОГО Анатолія Григоровича - активіста Полтавського обласного товариства політичних в'язнів та репресованих
БАЧИНСЬКОГО Івана Едмундовича - співзасновника Перечинської районної організації Народного руху України, Закарпатська область
БЕЗКИДЕВИЧА Франца Людвиговича - громадського діяча, м.Фастів, Київська область
БОРИСЮКА Юрія Йосиповича - колишнього політичного в'язня, м.Бровари, Київська область
ВОВКА Миколу Івановича - завідувача Народного дому Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка у місті Ужгород, Закарпатська область
ВОВКА Степана Макаровича - громадського діяча, м.Вінниця
ВОВКОДАВА Володимира Петровича - колишнього політичного в'язня, громадського діяча, Вінницька область
ВОРФЛІКА Анатолія Васильовича - громадського діяча, м.Жовті Води, Дніпропетровська область
ГУБУ Володимира Петровича - активіста Українського добровільного культурно-просвітницького правозахисного благодійного товариства «Меморіал» імені Василя Стуса
ГУЛЮ Євгена Васильовича - громадського діяча, смт Коцюбинське, Київська область
ГУРИНА Василя Йосиповича - голову Вінницької обласної організації Українського добровільного культурно-просвітницького правозахисного благодійного товариства «Меморіал» імені Василя Стуса
ДЖУРЯКА Власія Танасійовича - колишнього політичного в'язня, співзасновника Народного руху України в Путильському районі, Чернівецька область
ЗЛЮЧОГО Сергія Дмитровича - громадського діяча, м.Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область
КАЛИНЯКА Михайла Федоровича - заступника голови Запорізького обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
КОВАЛЬЧУКА Анатолія Антоновича - голову Бориспільського об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Київська область
КОСТЮКА Петра Івановича - учителя загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів міста Бердичева, співзасновника місцевого осередку Народного руху України, Житомирська область
КУЛИНИЧА Віктора Пилиповича - помічника-консультанта народного депутата України, м.Київ
КУПНОВИЦЬКОГО Богдана Федоровича - колишнього політичного в'язня, активіста Полтавського обласного товариства політичних в'язнів та репресованих
КУШНІРА Миколу Ярославовича - доцента Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
ЛЕВИЦЬКОГО Михайла Васильовича - громадського діяча, м.Тернопіль
МЕЛЬНИЧУКА Святослава Васильовича - колишнього політичного в'язня, учасника національно-визвольних змагань, м.Чернівці
ОЛІЙНИКА Івана Павловича - співзасновника Нікопольської міської організації Народного руху України, Дніпропетровська область
ПАСЬКА Ігоря Трохимовича - наукового секретаря Донецького обласного відділення Наукового товариства імені Шевченка
САРАНУ Валерія Юрійовича - директора комунального підприємства «Дирекція будівництва меморіального комплексу «Пам'яті героїв Крут», Чернігівська область
ТИВОДАРА Михайла Петровича - професора Ужгородського національного університету, співзасновника Ужгородської міської організації Народного руху України
ТИЩЕНКА Миколу Анатолійовича - співзасновника Донецької крайової організації Народного руху України
ТКАЧИКА Богдана Івановича - співзасновника Тернопільської крайової організації Народного руху України, м.Тернопіль
ФАЩУКА Василя Павловича - радника голови Івано-Франківського міського об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
ШЕВЧУКА Романа Михайловича - депутата Івано-Франківської обласної ради

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ГАЛКОВСЬКУ Надію Миколаївну - учительку Рудківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Чернігівська область
ЗАВГОРОДНЮ Тамару Семенівну - громадську діячку, м.Дніпропетровськ
КАЛІНІЧЕВУ (ЗЕЛЕНСЬКУ) Катерину Михайлівну - голову Фундації захисту свободи слова та інформації, м.Київ
КОВАЛЬЧУК Галину Григорівну - голову Фастівської громадської організації «Союз українок», Київська область
ОСЬМАК Наталію Кирилівну - секретаря Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича - Тараса Чупринки, м.Київ
ХОМИК Ореславу Василівну - головного лікаря Львівського обласного державного психоневрологічного диспансеру, активіста Народного руху України

Нагородити орденом Данила Галицького

ІВАСЮТИНА Михайла Ярославовича - заступника керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації
ЛИТВИНЧУКА Віктора Юхимовича - активіста Народного руху України, Тернопільська область
ШВАЙКУ Михайла Андрійовича - народного депутата України І скликання

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ПАВЛИКІВСЬКОГО Івана Юрійовича - працівника Музею визвольних змагань Прикарпатського краю, м.Івано-Франківськ

Нагородити відзнакою Президента України - Хрест Івана Мазепи

БАБЛЯКА Логіна Григоровича - активіста Київської філії Української гельсінської спілки
ІВАНЮЧЕНКА Анатолія Богдановича - начальника відділу Миколаївської обласної державної адміністрації, голову Миколаївської філії Української гельсінської спілки
КИСЛОГО Павла Степановича - академіка Національної академії наук України, активіста Народного руху України, м.Київ
КОЛОСІВСЬКОГО Валерія Євгеновича - голову Житомирської районної державної адміністрації, заступника голови Житомирської філії Української гельсінської спілки
КОНОНА Василя Григоровича - колишнього політичного в'язня, ветерана національно-визвольного руху, Тернопільська область
КУЧЕРІВА Ілька Ільковича - директора фонду «Демократичні ініціативи», співзасновника Народного руху України, м.Київ
ЛУК'ЯНЕНКО Надію Іванівну - активіста Івано-Франківської філії Української гельсінської спілки
МАРКЕВИЧА Ярослава Володимировича - президента Харківського міського молодіжного об'єднання «Східноукраїнський фонд розвитку демократії»
НЕЧИПОРЕНКА Миколу Івановича - бандуриста, м.Житомир
ОРОСА Олександра Михайловича - голову Закарпатської філії Української гельсінської спілки
ПІДПРИГОРЩУКА Василя Леонтійовича - активіста Вінницької філії Української гельсінської спілки
САПЕЛЯКА Степана Євстахійовича - письменника, голову Харківської філії Української гельсінської спілки
СИДЯГУ Віталія-Романа Томковича - секретаря Тернопільської філії Української гельсінської спілки
ТАРАН Лесю Йосипівну - заступника голови Фонду розвитку громадянського суспільства, активіста Львівської філії Української гельсінської спілки
ФЕДОРІВА Дмитра Івановича - активіста Київської філії Української гельсінської спілки
ЧЕРНЯВСЬКУ-НАБОКУ Інну Борисівну - лікаря-лаборанта центральної районної поліклініки Шевченківського району, активіста Київської філії Української гельсінської спілки
ЧОРНОМАЗ Тетяну Олександрівну - голову Черкаської філії Української гельсінської спілки
ЧОРНОМАЗА Богдана Даниловича - викладача Уманського державного педагогічного університету, голову Уманської філії Української гельсінської спілки, Черкаська область
ШУТОВА Іллю Якимовича - активіста Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, м.Київ.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

18 листопада 2009 року





 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign