Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрТема: Рада за Раду: Ківалов і Лавринович обійшли АПУ С. Коннова

19.11.2009

 

Тема: Вища рада юстиції, єдність адвокатури, боротьба за владу / Supreme Council of Justice, the unity of Ukrainian bar, struggle for power

19 листопада 2009 року на засіданні Верховної Ради України прийняті до присяги члени Вищої Ради юстиції, обрані 2 листопада 2009 року на з’ізді в Одесі.

Асоціація правників України в особі С. Коннова безрезультатно просила „відкласти прийняття присяги у вищезазначених осіб”  “Через нелегітимність їх обрання, про оскарження якого в судовому порядку адвокатами було повідомлено під час прес-конференції, що відбулась в УНІАН  6 листопада 2009 року”.

Далі подається витяг зі стенограми засідання.

"ГОЛОВУЮЧИЙ. …Є заперечення проти розгляду питання щодо, не розгляду, а точніше, що ви дали можливість принести присягу тим, хто обирався з’їздом адвокатів. Немає заперечень?

ІЗ ЗАЛУ. Нема.

ГОЛОВУЮЧИЙ. Нема заперечень, будь ласка, Ківалов Сергій Васильович, на трибуну, є питання, я бачу, депутата.

Поінформуйте, будь ласка.

16:05:13

КІВАЛОВ С.В.

Шановний Олександре Володимировичу, шановні народні депутати, шановні присутні, вчора на засіданні комітету Верховної Ради України з питань правосуддя прийнято рішення: рекомендувати Верховній Раді України включити питання про складання присяги членами Вищої ради юстиції: Сафульком Сергієм Федоровичем, Ізовітовою Лідією Павлівною і Висоцьким Володимиром Івановичем.

Хочу також повідомити, що на день засідання комітету жодних скарг, чи застережень в комітет не було.

Разом з тим, сьогодні до комітету надійшов факс від Асоціації правників України з застереженням щодо легітимності обраних членів Вищої ради юстиції. Президент ассоциации просив відкласти розгляд зазначеного питання. Если є така необходимость, я готов зачитать факс, который поступил вот на сегодня, буквально час, годину назад.

ГОЛОВУЮЧИЙ. А в зв’язку із чим, Сергій Васильович?

КІВАЛОВ С.В. Ну, записано, руководство ассоциации просит отложить принятие присяги членов Высшего совета юстиции, так как в будущем решение Пятого съезда адвокатов Украины от 2 ноября этого года будет обжаловано в суд.

Вместе с тем, я, мы успели взять заявление от членов Высшего совета юстиции, которые присутствуют здесь в зале, в котором они указывают, что  на сегодняшний день в судах Украины нет никаких исков, такое же подтверждение поступило и от оргкомитета этого съезда.

ГОЛОВУЮЧИЙ. Тобто жодних обставин, які б ставили перепону на принесення присяги, немає. Відповідно до статті 17 Закону „Про Вищу раду юстиції” я запрошую для складання  присяги на трибуну Ізаветову Лідію Павлівну.

ІЗОВІТОВА Л.П.

Я, Ізовітова Лідія Павлівна, присягаю сумлінно, чесно і неупереджено виконувати обов’язки члена Вищої ради юстиції з метою забезпечення формування корпусу суддів із числа високопрофесійних і чесних юристів і додержання закону та етики в діяльності суддів і прокурорів. Дякую. (Оплески)

ГОЛОВУЮЧИЙ. Для складання присяги на трибуну запрошується член Вищої ради юстиції Висоцький Володимир Іванович.

ВИСОЦЬКИЙ В.І.  

Я, Висоцький Володимир Іванович, присягаю сумлінно, чесно і неупереджено виконувати  обов’язки члена Вищої ради юстиції з метою забезпечення формування корпусу суддів із числа високопрофесійних та чесних юристів і додержання закону та етики в діяльності суддів і прокурорів.

ГОЛОВУЮЧИЙ. Відповідно до статті 17 Закону „Про Вищу раду юстиції” для складання присяги на трибуну запрошується член Вищої ради юстиції Сафулько Сергій Федорович.

САФУЛЬКО С.Ф.

Я, Сафулько Сергій Федорович, присягаю сумлінно, чесно і неупереджено виконувати обов’язки члена Вищої ради юстиції з метою забезпечення формування корпусу суддів із числа високопрофесійних і чесних юристів і додержання закону та етики в діяльності суддів та прокурорів. Дякую. 

ГОЛОВУЮЧИЙ.  Вітаю."





 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign