Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Pro Bono Publico. Участь у конференції «Права молоді: від декларування до практичної реалізації»

12.12.2007

12 грудня 2007 року на запрошення Головного управління юстиції у Київській області (начальник Геннадій Васильович Стаднік) як голова КРМЮ при Мін’юсті та науковий експерт взяв участь у роботі Міжвузівської обласної науково-практичної конференції «Права молоді: від декларування до практичної реалізації».

Конференція відбувалася у стінах Національного університету ДПС України (м. Ірпінь).  

Мене було залучено як члена журі – наукового експерта – та доручено оцінити й обрати кращі (5 з 8) наукові роботи студентів та аспірантів, які брали участь у конкурсу. Відтак автори робіт представили свої доповіді під час конференції.

На мій погляд, найкращими роботами були перші п’ять наступних:

-        Реалізація права дитини на сімейне виховання: прийомна сім`я / Білобородько О. В., керівник: Маніленко І. В.)

-        Права молоді в світлі гендерної проблематики / Закревський А. В., керівник Мозкова В. П.

-        Працевлаштування молоді / Дубина Максим Вікторович, керівник Шолкова Т. Б.

-        Негативний вплив ЗМІ на психіку неповнолітніх як порушення прав на захист дитини від усіх форм насильства / Абаімова

-        Кримінально-правовий захист прав молоді / Форова Юлія Сергіївна

-        Насильство як порушення права на захист честі і гідності дитини, яке спричиняє психічну деформацію особистості і є однією з причин правопорушення та злочинів серед неповнолітніх / Кравець Т. В., керівник Чуприк Н. В.

-        Особливості юридичної навчальної діяльності/ Гапоненко Людмила Віталіївна

-        Конституційні права молоді / Панасик О. В., керівник Хижняк Л. А.

Прослухавши доповіді, журі колективно вирішило відзначити усіх 6 доповідачів (Л. В. Гапоненко було допущено до участі як доповідача).  Зокрема, Л. В. Гапоненко було відзначено спеціальним сертифікатом про участь від АПУ, а також моєю монографією, яка, вважаю, стане в пригоді дослідниці.  Третє місце поділили: О. В. Білобородько та А. В. Закревський, друге – Форова Ю. С. та Абаімова. Перше місце одностайно присуджено  студенту Національного університету ДПС України Дубині М. В. Максим також отримав від мене книгу в подарунок. АПУ та «Юридичний вісник України» відзначили переможців заохочувальними призами та грамотами.

Мав приємну нагоду полікуватися з колегами з Мін’юсту, Головного управління юстиції в Київській області, КРМЮ при зазначеному управлінні (голова - Ігор Степанов), АПУ (Андрій Манорик), адміністрацією та викладачами Університету (декан юридичного факультету - Г. М. Самілик, Л. П. Самофалов). Також – зі студентами, який прибули на конференцію зі своїми науковими керівниками, з різних куточків Київської області.

Під час неформального спілкування запропонував тост за Університет, його викладачів і студентів. 

Детальніше: 

сайт НУДПС України – http://www.asta.edu.ua/news/,

сайт АПУ - http://www.uba.ua/newsite/cms/content/view/572/30/

 

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign