Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрЖурналістика. Аванс визнання: участь у Школі професійної журналістики «НОВА Україна – зроблено відібр з-поміж більше ніж 200 журналістів

14.03.2009

Теми: професійна журналістика, юридична журналістика, кар’єра.

Мені надійшло запрошення до Школи професійної журналістики «НОВА УКРАЇНА». Ось витяг із листа-повідомлення:

Шановний п. В’ячеславе! Щиро раді  повідомити Вас, що згідно із Рішенням Відбіркової Комісії Ви стали слухачем Школи професійної журналістики «НОВА УКРАЇНА». Знаємо, що це досягнення не є для Вас першим, Переконані, що воно не є останнім і Віримо, що воно є для Вас приємним та бажаним. Ви залишили позаду більше двохсот журналістів, що свідчить про Ваш високий фаховий та професійний рівень.

Сподіваємось, що Ваша участь в роботі Школи професійної журналістики «НОВА УКРАЇНА» принесе Вам багато нових знань, вражень та знайомств; допоможе ще більш повно розкрити Ваш потенціал; сприятиме подальшому формуванню Вас як представника нової генерації журналістів, які  поділяють та відстоюють високі стандарти журналістики, дотримуються етичних принципів, розуміють природу журналістської професії, є гнучкими до запровадження інноваційних підходів, сповідують ідеали незалежних засобів масової інформації у демократичному суспільстві та розділяють європейські цінності”.

Детальніше про Школу за лінком

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign