Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

КРМЮ. Чергове засідання Ради молодих юристів України: започатковано однойменний Форум

05.03.2009

Теми: Форум молодих юристів України, Координаційна рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України, професійний розвиток і кар'єра юриста.

4 березня 2009 року в Міністерстві юстиції України відбулося чергове, одинадцяте, Засідання Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України.

У ході засідання було обговорено заходи, які планується провести за ініціативи Координаційної ради молодих юристів у 2009 році.

Зокрема, започатковано Форум молодих юристів України, який поряд із Форумом "Правники-суспільству"/Тижнем права, стануть ключовими заходами, які координуватиме Рада.

Також на засіданні схвалено План роботи Ради на 2009 рік, внесено зміни в складі Ради, підтримано захід "Дні правознавства в Києві", який пройде під егідою Ради.

Наступне засідання Ради планується провести наприкінці в квітні-травні 2009 року.

Координаційна рада молодих юристів є дорадчим органом при Міністерстві юстиції України. Раду створено у липні 2007 року з метою залучення молодих юристів до нормотворчої роботи, правоосвітньої та правовиховної діяльності, вдосконалення системи підготовки юристів. До її складу входять представники об’єднань молодих юристів та об’єднань студентів, молоді вчені-юристи й практики, викладачі права, студенти, співробітники юридичних клінік.

На фото: Леся Коваленко, заступник голови Ради, під час засідання. Фото Мін'юсту (Альберт Погоня)

Фоторепортаж.

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign