Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар'єра. П’ятидесятий Конкурс Джессапа 2009 відбудеться 20-22 лютого. Хто переможе?

11.02.2009

Теми: Конкурс Джессапа, Олімпійські ігри студентів-правників

20-22 лютого 2009 року в Києві відбудеться український раунд Міжнародного конкурсу Джессапа. Цьогорічний конкурс знаменний з кількох причин.

По-перше, конкурс відбудеться в 50-те в історії. Він пройшов від невеличкої тусовки кількох студентів з двох університетів, до статусу (як я його називаю) Олімпійських ігор студентів-правників.

По-друге, в українському турнірі вперше братимуть участь більше 10 команд (якщо точніше, то аж 13! За що честь і хвала національному спонсору, особливо, цьогоріч, адміністратору – зокрема Віталію Юрківу й усім учасникам, які зголосилися взяти участь). Як наслідок, уже в суботу ввечері, дві команди фіналістів будуть утішені – вони поїдуть до Вашингтону – на міжнародний раунд (22 по 28 березня).

По-третє, як наслідок збільшення кількості учасників конкурсу, прибавиться суддів – практикуючих юристів, які судитимуть конкурс. Зрештою, обіцяється цікавий обмін досвідом й враженнями між „суддями” та . Словом, Джессап стане більш помітною юридичною тусовкою.

 

Далі – прес-реліз з сайту національного спонсора та адміністратора.

Українські раунди Конкурсу ім. Філіпа Джессопа відбудуться 20-22 лютого

Magisters має честь оголосити про те, що 20-22 лютого в Києві відбудеться Чотирнадцятий український національний чемпіонат Конкурсу з міжнародного права ім. Філіпа Джессопа.

Всі раунди змагань пройдуть у приміщеннях Вищого Господарського Суду України, які були люб'язно надані адміністрацією Суду.

Усього у 27 раундах українського чемпіонату візьмуть участь 13 команд з усієї України. За даними офіційного організатора конкурсу - Асоціації студентів із міжнародного права (США) - завдяки більшій кількості команд-учасників Національного раунду, не одна, а дві команди зможуть потрапити до Міжнародного раунду, який проводиться у Вашингтоні.

Рівень підготовки учасників оцінюватимуть викладачі українських ВНЗ, представники міжнародних організацій і юристи українських та міжнародних фірм.

Серед суддів українського раунду Конкурсу ім. Філіпа Джессопа будуть представники

Посольства США в Україні, Львівського університету ім. Івана Франко, Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Генеральної прокуратури Національної академії України, Київського національного університету ім. Тараса Шевченко, а також юристи з юридичних фірм Baker & McKenzie, Beiten Burkhardt, Chadbourne & Parke, Clifford Chance, Denton Wilde Sapte, DLA Piper, Magisters, HBW, Relacom, White & Case, "Астерс", "Єгоров, Пугінський, Афанасьєв і Партнери", "Орлов, Михайленко і Партнери" і "Саєнко Харенко".

Проблема Конкурсу 2009 року, що присвячена п'ятидесятій річниці Всесвітнього Конкурсу ім. Філіпа Джессопа, розгляне питання законності застосування сили однією державою для захисту прав людини в іншій державі і компетенції Міжнародного суду ООН.

Сьомий рік поспіль Сьомий Magisters виступає Національним адміністратором і спонсором українського етапу Конкурсу ім. Філіпа Джессопа в Україні.Міжнародні Міжнародні раунди змагань пройдуть у Вашингтоні з 22 по 28 березня цього року.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign