Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Викладання. Могилянці спілкуються з юристами-практиками у сфері права прав людини

10.12.2007

Маю честь повідомити, що Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Юрій Зайцев та адвокат АФ «Сергій Козьяков і Партнери» Ірина Шевчук (у минулому керівник секретаріату Урядового уповноваженого) люб’язно погодилися безпосередньо поспілкуватися зі студентами з курсу Європейське право прав людини, що читається мною на факультеті правничих наук Києво-Могилянської Академії в рамках спеціальної сертифікатної програми «Міжнародний захист прав людини».

Поважні гості послухають студентські стислі доповіді з аналізом справ «Совтрансавто Холдинг проти України » та «Салов проти України», прокоментують зазначені справи з позицій матеріального і процесуального права, а відтак поділяться своїми думками на такі теми: права людини як сфера юридичної діяльності (практики); прийнятність заяв в ЄСПЛ; як виграти справу в ЄСПЛ (досвід юриста); професійних захист прав людини.

Відзначу, що завдання Уповноваженого – Захист інтересів держави в Європейському суді, тоді як завдання адвоката, правозахисника  – захист права людини, яка звертається зі скаргою (заявою) до ЄСПЛ.

Викладачі та студенти факультету запрошуються відвідати заняття (див. дошку оголошень щодо аудиторії).

Час проведення 15:00, 3-тій поверх 4 корпусу по вул. Волоська 8/5.

Також зацікавлені можуть познайомитися зі змістовним, цікавим і практичним інтерв’ю з Юрієм Зайцевим «Права людини – це алгоритм свободи…» (скачати)(«Юридична газета» № 29 2007)), а також статтею Ірини Шевчук «Роль юриста при зверненні до ЄСПЛ») («Юридична газета» № 38 2007)).

Зустріч студентів із практикуючими юристами – частина дидактичного підходу, коли студенти зорієнтовуються на усвідомленні певної ролі в юридичній професії, відтак подібні зустрічі допомагають їм краще обрати найоптимальнішу для них роль.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign