Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

РСП. Розшукується І. Зварич. Зварич "зорієнтовний"

17.01.2009

15 січня 2009 року на сайті СБУ повідомлялося: "За дорученням Генеральної прокуратури України, правоохоронцями розшукується колишній голова Львівського апеляційного адміністративного суду ЗВАРИЧ ІГОР СТЕПАНОВИЧ 1962 р.н., який звинувачується у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара в особливо великих розмірах). Якщо вам відомо про його місцеперебування, просимо звертатись до Управління СБУ у Львівській області (м. Львів, вул. Вітовського 55), або за телефоном довіри СБ України 8 (044) 253-32-14, або за телефоном: 02. Анонімність гарантується."

17 січня 2009 року глава МВС

Луценко заявив (повідомляє УП): "У МВС є орієнтування про місцезнаходження пана Зварича в столиці нашої країни ... Я скажу більше - під депутатським прикриттям", - сказав Луценко. За його словами, чутки, які поширили деякі ЗМІ нібито про смерть Зварича, є спробою "замісти сліди". "У мене вже є певний досвід роботи в МВС і тому скажу: це було приводом. Ми б вже мали офіційне повідомлення колег з Польщі, але оскільки його немає, то у мене складається враження, що це лише спроби замісти сліди і відвернути увагу правоохоронців" , - сказав міністр.  

Виникає питання, якщо є орієнтування, то чому його не перевірено чи не затримано? Якщо затримано, то коли про це стане відомо? Чи варто було про це повідомляти пресі?

На фото (УНІАН): І. Зварич

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign