Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

РСП. Подробиці про зйомки "порнофільмів" судді Зварича і підбірка відео

27.12.2008

"Україна молода" (УМ)<//a>: "як стало відомо «УМ» із власних джерел у Головному слідчому управлінні ГПУ, «порнофільми» доволі цинічні.

«Зйомка засвідчує, що Зварич жінок узагалі за людей не вважав, — каже наше джерело. — Матюки по відношенню до дам, цинічні команди інтимного характеру — у слідчих волосся дибки вставало, коли вони це дивилися. Є кілька епізодів, де Зварич займається сексом із трьома підлеглими! Навіть прибиральницю «любив». Є кадри, де він іншу підлеглу примушує до інтиму силою, б’є її по обличчю! Є епізод із сексом у неприродний спосіб.»

За словами джерела, огидні бажання Зварича змушені були задовольняти не лише підлеглі, а й клієнтки, що приходили по допомогу. На відео видно, як збоченець у мантії здійснював прийом громадянок: спочатку відкриває шафу і клієнтка кладе туди пачку грошей. Після цього суддя каже, що ще «такого» треба зробити чарівній відвідувачці «тут і зараз», щоб питання вирішилося. Мовляв, «шановна, ціна питання значно вища, ніж ті копійки, що ви принесли, це я вам ще знижку зробив»... Коментарі зайві, одна огида".

За інформацією INTV, отриманою від джерел у Генпрокуратурі, на пікантному відео зафіксовано кілька епізодів, де суддя Зварич займається сексом з трьома своїми підлеглими. На одному з епізодів – сексом у неприродній спосіб. При цьому під час оргії ввімкнено телевізор, де в ефірі "5-го каналу" транслюється звернення Президента України Віктора Ющенка.

Також дивитися відео-сюжети:

2008 12 Сюжет 1+1

2008 12 Сюжет 1+1. Прес-конференція в СБУ

2008 12 10 Сюжет на «Інтері». Зварич виправдовується

2008 12 11 Розгляд справи Зварича в ВРУ – частина 1, частина 2

2008 12 Канал 24 Зварич зник

2008 12 21 Інтер. Оперативна зйомка

На фото судя Зварич. Фото з матеріалів оперативної зйомки, показаної на каналі Інтер 21 12 2008.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign