Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮНЗ. 12 грудня КУП святкує своє 13-ти річчя!

12.12.2008

12 грудня Київський університет права Національної академії наук відсвяткував свій 13 День народження!

Київський університет права НАН України, створений 1995 року, є правонаступником Вищої школи права при Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України. Концепція його діяльності побудована на інтеграції юридичної освіти та фундаментальних теоретичних досліджень у галузі права.

Студентів тут виховують у найкращих академічних традиціях, навчають не тільки чинного законодавства, а й фундаментальних засад права. Студенти набувають навичок теоретичних підходів до практики підприємницького, кримінального, трудового та земельного права. Заклад готує творчого спеціаліста, який після закінчення навчання зможе працювати не лише практичним фахівцем, а й спеціалістом у науковій сфері.

Враховуючи зовнішньополітичний вектор євроінтеграції, багато уваги у виші приділено вивченню іноземних мов. Студентам надається можливість вивчення трьох мов (англійської, німецької, французької), а також латини в межах навчального плану та факультативних занять, які проводяться в лінгафонному кабінеті, обладнаному сучасною аудіо- та відеоапаратурою.

Викладачами профільних дисциплін є провідні науковці НАН України, серед яких один академік, чотири члени-кореспонденти НАН України, 20 докторів наук, понад 60 кандидатів наук, доцентів і асистентів. Маючи великий досвід викладацької роботи, науковці прагнуть передати свої знання молодому поколінню. Таким був шлях практичної реалізації ідеї створення вищого юридичного навчального закладу, де є реальна можливість набуття знань і досвіду за новою формою навчання на базі оптимального поєднання фундаментальної науки та освіти.

До свята у холі університету розгорнуто виставку студентських робіт "Краса природи в твоїх руках, людино!". Ось як прокоментував цю подію ректор КУП Юрій Бошицький: «Наш університет є вищим навчальним закладом, який не тільки готує висококваліфікованих спеціалістів-юристів, а й прагне прищепити їм любов до мистецтва. В наш час студентам нелегко: постійні лекції, семінари, сесії… Важко за таких умов знайти хоча б кілька хвилин на духовне задоволення. Проте в студентів Київського університету права НАН України є можливість отримати це задоволення у стінах Альма-матер. Цей проект створено для студентів-правознавців і всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Проект має інформаційний та духовно збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва».

Джерело:  Юридична газета. - 2008. - № 51-52.

Фоторепортаж із святкування

 

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign