Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар'єра. Презентовано журнал «СТУДЕНТ-ПРАВНИК»

17.12.2008

17 грудня 2008 року в Українському національному інформаційному агенстві (УКРІНФОРМ) відбулась презентація журналу «Студент-правник» - професійного видання для студентів юридичних ВНЗ.

Як відзначила головний редактор журналу «Студент-правник» Ірина Сахарук, ідея його виходу пов’язана з бажанням та об’єктивною необхідністю у студентів-правників в обміні корисною інформацією щодо навчання, наукової та громадської діяльності, професійного зростання.

Видання стало одним із проектів Ліги студентів АПУ 2008 року. Засновник та видавецьжурналу – Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України», молодіжним крилом якого є Ліга студентів.

Учасниками презентації стало керівництво Асоціації правників України, зокрема Президент АПУ Сергій Володимирович Коннов та виконавчий директор АПУ Андрій Петрович Манорик, голова Ліги студентів АПУ Михайло Віхляєв, та прес-секретар Яна Наконечна, головний редактор журналу «Студент-правник» Ірина Сахарук та представник ексклюзивного партнера видання, керуючий партнер юридичної фірми «Ілляшев та партнери» Михайло Ігоревич Ілляшев.

Було презентовано ідею виходу журналу, концепцію видання та його перспективи. Представники ЗМІ цікавились питаннями співпраці редколегії журналу зі студентами, вартості журналу та його поширення.

Щодо самого журналу, то на його сторінках можна отримати інформацію щодо актуальних новин з життя української студентської правничої спільноти, можливостей навчання студентів-правників за кордоном, цікавих міжнародних та Всеукраїнських студентських наукових заходів. Також видання містить інтерв’ю з юристами провідних юридичних фірм України, керівництвом ВНЗ юридичної спеціалізації, успішними студентами-правниками.

Перші два номери журналу будуть розповсюджені серед студентів безкоштовно, причому вихід другого номеру планується вже в середині лютого 2009 року. Наступні номери будуть розповсюджуватись лише за передплатою.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign