Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Філософія правосуддя. Роль суддів в Україні та США в балансі прав людини і національної безпеки

03.11.2008

Відділ преси, освіти та культури Посольства США має за честь запросити   суддів, юристів-практиків, журналістів, викладачів правознавства, студентів та всіх зацікавлених осіб взяти участь у відеоконференції на тему «Роль суддів у пом‘якшенні суперечностей між гарантуванням особистих громадянських свобод та забезпеченням інтересів національної безпеки».

Дата:  18 листопада, 17:00 – 18:30

Місце: Відділ преси, освіти та культури Посольства США

Адреса: вул. Глибочицька, 4, бізнес-центр

Взяти участь у відеоконференції зможуть тільки зареєстровані учасники. Для реєстрації необхідно надіслати ім‘я, прізвище та назву організації, в якій Ви працюєте чи навчаєтеся,  на ел. пошту PashnyakIM@state.gov, або факс 490-4050. Інформація повинна бути отримана до 12:00 17 листопада 2008 року. При собі необхідно мати посвідчення особи з фотокарткою. Якщо Ви хочете використати будь-яке власне обладнання (диктофони, фотоапарати і т.д.), прохання повідомити про це під час реєстрації. Просимо усіх учасників прийти за 15 хвилин до початку заходу.

Відеоконференція збігатиметься з приїздом в США делегації з України, представленої суддями, які беруть участь у програмі «Відкритий світ». Судді виявили особливе зацікавлення темою судової незалежності та її ролі в забезпеченні верховенства права. Перші дні вони проведуть в місті Літтл Рок, штат Арканзас та зустрінуться з американськими колегами. Під час конференції розглядатиметься роль судової системи в США, а також з’ясовуватимуться  погляди американських громадян на вагомий вплив виконавчої влади в США. Учасники відеоконференції також порівняють виконавчу та судову системи США та України.

Основним доповідачем з університету Арканзасу є Джімм Леррі Хендрен.  Джімм Хендрен народився в 1940 році в місті Греветт, штат Арканзас. В 1965 році він здобув ступінь бакалавра права в Університеті штату Арканзас. 5 листопада 1977 року Джордж Буш призначив Джімма Хендрена федеральним районним суддею в Західному Окрузі штату Арканзас. Номінацію було затверджено Сенатом США 13 березня 1992 року. З 1977 року і дотепер Джімм Хендрен працює головою суду.

У разі виникнення будь-яких запитань просимо звертатися до Інни Пашняк за телефоном 490-4116.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign