Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Тиждень права. Правнича фірма «Юріс» – перший офіційний спонсор Загальноукраїнського Тижня права. Очікуються ще дві фірми

31.10.2008

Одна з найстаріших і відоміших провідних українських правничих фірм «Юріс» (www.yuris.com.ua)  стала офіційним спонсором Загальноукраїнського Тижня права. Про це заявив наприкінці жовтня виконавчий директор фірми Василь Крутько. 

Тим самим фірма сприятиме організації та проведення ключового заходу Тижня права – форуму «Правники-суслільству» (8-10 грудня 2008 року, Міжнародний виставковий центр). Зокрема, це створить можливість для проведення безкоштовних консультацій для населення.

Правнича фірма «Юріс» (www.yuris.com.ua) у грудні 2008 року відзначить своє 15-річчя. Основними цінностями Правничої фірми є професійне та своєчасне юридичне обслуговування клієнтів, високий професійний рівень виконання юридичних послуг, конфіденційність договірних відносин та доступні ціни. На наше переконання знання законів полягає не в тому, щоб пам’ятати їх слова, а в тому, щоб розуміти їх зміст. Правнича фірма «ЮРІС» обрала для себе саме таку філософію.

 

«Тиждень права» ініційовано Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України – дорадчим органом Мін’юсту (www.minjust.gov.ua/0/10444, www.krmjua.org). «Тиждень права» відбувається за підтримки Міністерства юстиції України, носить аполітичний характер і проводиться на загальноукраїнському рівні. Такий захід уперше проводиться в Україні й цьогоріч відбуватиметься в унісон із відзначенням Дня прав людини та 60-ої річниці Загальної декларації прав людини.

Кожен правник, правнича громада може провести благодійну акцію під егідою «Тижня права».

Головний захід «Тижня» – виставка-форум «Правники–суспільству» (8-10.12.2008, Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15).

Одне із завдань форуму – продемонструвати українському суспільству ринок юридичних послуг в Україні, сприяти його цивілізованому становленню та соціальному спрямуванню. Взявши участь у форумі, ви не лише засвідчуєте свої провідні позиції на ринку, але й уможливлюєте проведення правопросвітніх заходів, безкоштовних консультацій тощо.

Щодо умов участі у форумі «Правники-суспільству» звертайтеся до Уповноваженого організатора форуму («Планета-Експо», пан Віктор Музика, тел.: 8 050 310 4469, е-пошта: info_u@ukr.net). Загальна кількість презентаційних місць виставки-форуму обмежена (близько 100). Ставши учасником до 12 листопада, ви отримає вигідніші умови участі в форумі «Правники-суспільству». З інших організаційних і змістовних питань участі в «Тижні права» звертайтеся до Уповноваженого координатора (пані Леся Коваленко, тел.: (044) 594 0307, е-пошта: krmjua@gmail.com).

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign