Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

"Тиждень права" - "Правники-суспільству": Зробіть свій внесок як правник – суспільству!

22.10.2008

Шановні пані та панове!

Засвідчуємо Вам свою повагу та звертаємося із пропозицією взяти участь у загальноукраїнському «Тижні права» (8-12 грудня 2008 року). Своєю участю Ви зробите добродійний внесок для утвердження поваги до права й довіри до правників в Україні.

«Тиждень права» ініційовано Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України – дорадчим органом при Мін’юсті (www.minjust.gov.ua/0/10444, www.bihun.info/krmju).

«Тиждень права» відбувається за підтримки Міністерства юстиції України, носить аполітичний характер і проводиться на загальноукраїнському рівні.

Такий захід уперше проводитиметься в Україні й цьогоріч відбуватиметься в унісон із відзначенням Дня прав людини та 60-ої річниці Загальної декларації прав людини.

Кожен правник чи правнича громада може провести благодійну акцію під егідою «Тижня права». Головний захід «Тижня права» – виставка-форум «Правники–суспільству» (8-10 грудня 2008 року, м. Київ, Міжнародний виставковий центр).

Одне із завдань форуму – продемонструвати українському суспільству ринок юридичних послуг в Україні, сприяти його цивілізованому становленню та соціальному спрямуванню.

Щодо деталей, умов участі у виставці-форумі «Правники-суспільству» звертайтеся до Уповноваженого організатора форуму («Планета-Експо», пан Віктор Музика, тел.: 8 050 310 4469, Е-пошта: info_u@ukr.net).

Загальна кількість презентаційних місць виставки-форуму близько 100.

З інших організаційних і змістовних питань участі щодо «Тижня права» звертайтеся до Уповноваженого координатора (пані Леся Коваленко, тел.: 8 (044) 594 0307, Е-пошта: krmjua@gmail.com).

У додатку проект плану заходів виставки-форуму «Правники-суспільству».

Долучіться до участі у виставці-форумі «Тижня права» в запропонованих формах. Ви чи Ваша організація також може стати окремим добродійником, фундатором «Тижня права», спонсором чи меценатом окремих його заходів.

Зробіть свій внесок як правник – суспільству!

З повагою, голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України                                        В. С. Бігун

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign