Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар’єра. Успішний розвиток кар’єри у юридичній професії

13.10.2008

10 жовтня 2008 року в Ірпіні на базі Національного університету державної податкової служби України відбувся круглий стіл з актуальної теми «Успішний розвиток кар’єри у юридичній професії».

Тему обрано актуальну й захід пройшов цікаво з конструктивними тематичними дискусіями. З чим варто привітати організаторів (зокрема, керівництво Головного управління юстиції в Київській області (Катерина Чижмарь, Тамара Красавіна) та Координаційна рада молодих юристів при зазначеному управлінні (Ігор Степанов) та юридичний факультет університету (Григорій Самілик).

Фото Валерія Кандаскалова

Далі витяг із повідомлення на сайті Національного університету ДПС України:

Відкривши роботу круглого столу Тамара Красавіна (заступник начальника Головного управління юстиції у Київській області), представила  його головних учасників: Володимира Богатиря (заступник Міністра юстиції України), Ігоря Лисенка (заступника начальника Головного управління освіти та науки Київської облдержадміністрації), Наталію Гнидюк (начальника управління державної служби Головного управління державної служби України у Київській області), Сергія Кікіну (заступника директора обласного центру зайнятості), Володимира Лосєва (заступника начальника Управління у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації).

Виступили й представники професорсько-викладацького складу ВНЗ ( зокрема, В’ячеслав Бігун, науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького, голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України; Галина Левківська, проректор з виховної роботи Київського університету права Національної академії наук; Григорій Самілик, декан юридичного факультету податкового університету.

У роботі круглого столу також взяли участь Василь Костриця, Національний координатор Міжнародної організації праці та Петро Павличенко, заступник директора Американської асоціації юристів в Україні.

Разом із шанованими гостями круглого столу в його роботі взяли участь студенти юридичних факультетів Національного університету ДПС України, Білоцерківського Національного аграрного університету та Європейського університету.

Учасники круглого столу обговорили питання: «Роль права і правничої професії для суспільства», «Якість підготовки юристів у вищих навчальних закладах Київської області та можливість навчання, проходження стажування, працевлаштування у США», «Професія юриста на ринку праці у Київській області. Залучення молодих юристів до державної служби» та «Міжнародні трудові стандарти та їх впровадження в Україні».

В обговоренні питань круглого столу взяли участь присутні студенти, майбутні юристи.

Учасники круглого столу прийняли за основу проект резолюції, в якій, зокрема, сказано:

«Розглянувши принципи та динаміку розвитку ринку зайнятості у юридичній сфері; розуміючи надзвичайну важливість всебічного партнерства між молодими громадянами та органами влади; усвідомлюючи роль права і правничої професії для суспільства; спираючись на світовий досвід залучення молоді до обговорення важливих для неї питань органами державної влади та місцевого самоврядування. Відзначаємо необхідність концентрації зусиль на стратегічних напрямах удосконалення державної системи забезпечення молоді працею та підвищення рівня її освіченості; потребу забезпечення розвитку конструктивних партнерських відносин між роботодавцями, навчальними закладами, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та молоддю Київщини, яка бажає працювати; необхідність підвищення рівня професійно-кар’єрного становлення молоді; важливість соціально-правового забезпечення молоді області з метою покращання її духовного та соціального благополуччя. Наголошуємо на: необхідності вдосконалення процесу підготовки майбутніх юристів, попередження порушень трудових прав молоді працедавцями; важливості поширення серед молоді правових знань, формуванні правової культури. Вважаємо за доцільне: розглянути можливість залучення обдарованої молоді до діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування; розробити та розповсюдити серед студентів юридичних факультетів ВНЗ Київщини інформаційно-методичні матеріали у сфері реалізації трудових прав молоді; вдосконалити форми право-освітньої та право-виховної роботи».

Учасники круглого столу «Успішний розвиток кар’єри у юридичній професії» висловили впевненість, що завдяки співпраці між молоддю та владою задля створення гідних умов праці і кар’єрного зростання молодих юристів можна досягти вдосконалення соціально-економічного, духовного та політичного становища України, сприяти процесам її інтеграції до міжнародних структур на засадах демократії, верховенства права та громадянського суспільства.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign