Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Злочин & Покранння. Віце-мера засудили до страти - за харабництво. Але це в Китаї

19.10.2008

Хочете вірте, хочете ні, але колишній віце-мер Пекіну Лю Чжіхуа засуджений за посадові злочини до страти з відстроченням виконання вироку на 2 роки.

(На фото: виконання покарання в Китаї, 1900 рік)

Про це повідомив сайт РБК із посиланням на китайське інформагентство "Сіньхуа".

Далі текст новини з сайту РБК Україна:

Чиновник був визнаний винним в отриманні хабарів на загальну суму майже 7 млн юанів (1 млн дол.) за період з 1999 по 2006 р., коли він займав пост віце-мера китайської столиці.

За даними суду, 59-річний Лю Чжіхуа використовував службове положення для надання контрактів і позик за хабарі.

Колишній заступник глави пекінської адміністрації був звільнений у червні 2006 р., ще через півроку він був відрахований з лав Комуністичній партії Китаю. За словами адвоката Лю Чжіхуа, засуджений ще не вирішив, чи подаватиме апеляцію на вердикт суду.

У Китаї вища міра покарання передбачена зокрема за зловживання посадовими повноваженнями, розкрадання і шахрайство в особливо крупних розмірах. За різними оцінками, щорічно в КНР виконують від 2 до 7 тис. смертних вироків.

Таким чином, в Піднебесній страчують більше людей, ніж в сукупності в решті всіх країн світу. Варто зазначити, що в Китаї суди визнають винними понад 99% всіх обвинувачених в кримінальних злочинах. За останніх 10 років винними було визнано понад 6 млн людей. Виправдання вдалося добитися лише декільком десяткам тисяч підсудних.

Багато правозахисних організацій критикують китайську владу за те, що судочинство КНР не відповідає міжнародним стандартам, зокрема, відсутній принцип презумпції невинності в ході судових розглядів.

Джерело:

http://www.rbc.ua/ukr/top/accidents/2008/10/19/450596.shtml

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign