Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

День юриста. СЮУ: Переможці (лауреати) Всеукраїнського конкурсу «Юрист року 2008»

10.10.2008

На фото: Переможець у номінації "Юрист - представник приватної юридичної компанії" [Василь Кісіль і Партнери] Вадим Беляневич. 

Переможці та лауреати Всеукраїнського конкурсу «Юрист року 2008»

Суддя

Переможець 
  Іваненко Юлія Геннадіївна / Заступник Голови Голосіївського районного в м. Києві суду 

Лауреати
  Жигановська Олена Станіславівна / Голова судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Житомирської області 
  Шабанова Валентина Олександрівна / Заступник Голови Апеляційного суду Донецької області 


Суддя Господарського суду

Переможець
  Балух Валерій Сергійович / Голова Одеського апеляційного господарського суду 
Лауреати
  Григорович Олександр Михайлович / суддя Київського апеляційного господарського суду 
  Подоляк Ольга Антонівна / суддя Вищого господарського суду України 

Суддя Адміністративного суду

Переможець
  Фадєєва Ніна Миколаївна
суддя Вищого адміністративного суду України 
Лауреати
  Черепій Петро Миколайович
Голова Івано-Франківського окружного адміністративного суду 
  Шарапа Василь Миколайович
Голова Рівненського окружного адміністративного суду 


Юрист - державний діяч

Переможець
  Ківалов Сергій Васильович / народний депутат України VI скликання, Голова Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя 
Лауреати
  Романова Наталія Андріївна / Голова Чернігівської обласної ради 
  Тітов Микола Ілліч / Заступник Голови Харківської обласної ради 


Прокурор

Переможець
  Ударцов Юрій Володимирович /  прокурор Луганської області 
Лауреати
  Проценко Ігор Олексійович / старший помічник заступника Генерального прокурора України 
  Філатова Тетяна Миколаївна
прокурор Печерського району м. Києва 


Юрист - працівник органів юстиції

Переможець
  Стаднік Геннадій Васильович / директор Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України 
Лауреати
  Демешко Олександр Володимирович / Перший заступник начальника Головного управління юстиції у Кіровоградській області 
  Кожемякіна Лариса Євгенівна / начальник Запорізького міського управління юстиції 


Юрист - працівник МВС

Переможець
  Даниленко Анатолій Васильович / Перший заступник начальника Головного управління МВС України в м. Києві 
Лауреати 
  Приндюк Геннадій Іполитович / начальник Управління юридичного забезпечення МВС України 
  Яловенко Віталій Олексійович / начальник Головного управління МВС України в Київській області 


Юрист - податківець

Переможець
  Міщенко Сергій Геннадійович / Голова ДПА у Полтавській області 
Лауреати
  Клименко Вікторія Вадимівна / начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та звітності Юридичного департаменту ДПА України 
  Шустова Вікторія Юріївна / Заступник Голови ДПА у Харківській області 


Слідчий

Переможець
  Сілін Валерій Вікторович / старший слідчий в особливо важливих справах другого слідчого відділу управління з розслідування кримінальних справ слідчими Генеральної прокуратури України Головного управління з розслідування особливо важливих справ 
Лауреати
  Розумний Михайло Олексійович / слідчий ГУ МВС України в м. Києві 
  Томін Едуард Євгенович / заступник прокурора Дніпровського району 
  Шуваєв Сергій В’ячеславович
старший слідчий в ОВС Головного слідчого управління МВС України 


Адвокат
Переможець
  Грищенко Дмитро Іванович / директор Юридичної і патентної фірми «Грищенко та партнери» 
Лауреати
  Руденко Володимир Борисович / директор департаменту цивільного і господарського права Української іноземної юридичної колегії 
  Федур Андрій Анатолійович / директор Адвокатської компанії «Андрій Федур і партнери» 


Корпоративний юрист
Переможець
  Вітченко Андрій Миколайович / начальник юридичного відділу ЗАТ «Оболонь» 
Лауреати
  Котляров Юрій Анатолійович / директор юридичного департаменту ВАТ «Укртелеком» 
  Румянцева Надія Валеріївна / начальник юридичного відділу ЗАТ «Мандарин Плаза» 


Нотаріус

Переможець
  Кравченко Наталія Петрівна / приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу 
Лауреати
  Дунаєвська Світлана Миколаївна / Президент Вінницької обласної Нотаріальної палати 
  Лічман Валентина Миколаївна / приватний нотаріус Маріупольського міського нотаріального округу Донецької області 


Юрист - вчений

Переможець
  Довгерт Анатолій Степанович / завідуючий кафедрою міжнародного приватного та митного права Інституту міжнародних відносин 
Лауреати
  Гетьман Анатолій Павлович / проректор з наукової роботи Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого 
  Савченко Леся Анатоліївна / проректор з наукової роботи Київського міжнародного університету 


Юрист - представник приватної юридичної компанії

Переможець
  Беляневич Вадим Едуардович / радник Юридичної фірми «Василь Кісіль і Партнери» 
Лауреати
  Александров Дмитро Костянтинович / Президент Міжнародної юридичної компанії «Александров і партнери» 
  Загарія Валентин Миколайович / керівний партнер Юридичної фірми «Спенсер і Кауфманн» 

 

Джерело: Сайт Всеукраїнського конкурсу «Юрист року 2008»

http://www.jurist-roku.org/winner.php





 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign