Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

РСП. Справа Батька: поновлено на посаді, зобов'язано відшкодувати 27 900 грн

14.07.2008

На фото: Стенд у приміщенні Тячівського районного суду, рішення якого було скасоване Апеляціним судом Закарпатської області. Апеляційний суд прислухався до зазначеного принципу.

* * *

Отримано текст рішення Апеляційного суду Закарпатської області від 1 липня 2008 року про поновлення мого батька - Бігуна Степана Юрійовича - на посаді, відшкодуванні моральної шкоди та виплаті вимушеного прогулу.

Витяг із рішення:

«Поновити Бігун Степана Юрійовичі на посаді начальника Тячівського цеху поштового зв'язку Закарпатської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

Стягнути з Українського Державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»на користь Бігун Степана Юрійовича 22 200 (двадцять дві тисячі двісті) гривень за час вимушеного прогулу та заробітну плату з 10.10.2006 року по 31.10.2006 року – 700 грн.

Стягнути з Українського Державного підприємства поштового зв'язку  «Укрпошта» на користь Бігун Степана Юрійовича 5 000 (п’ять тисяч) гривень заподіяної моральної шкоди.

Рішення суду в частині поновлення на роботі Бігун С. Ю. та стягнення  середньомісячної  заробітної  плати в розмірі  1 100 грн. підлягає негайному виконанню […]».

Оригінал тексту рішення читайте за лінком http://www.bihun.info/fileadmin/publications/2008_07_01_Rishennja.pdf

Наступний етап - виконання рішення. Адже, інакше, рішення суду - це лише "бумашка".

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign