Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрІнтерв’ю: Сергій Демченко – голова Вищого господарського суду України

24.06.2008

23 червня 2008 року взяв ексклюзивне інтерв’ю в голови ВГСУ Сергія Демченка. Ось витяг з проекту вступу до інтерв’ю, що має вийти друком 9 серпня 2008 року.

Витяг зі вступу до інтерв'ю:

Кажуть, що про людину судять за її вчинками. Ми ж, юристи, складаємо думку про колег ще й за думками. Думки судді Сергія Демченка, голови Вищого господарського суду України, викладено в багатьох судових та адміністративних рішеннях. Однак, це, переважно, думки професійно суддівські; які не оціниш і не охопиш в одному інтерв’ю. Тому ми, користуючись актуальним приводом, який жваво обговорюється у пресі („ситуація 65”), вирішили поспілкуватися з Сергієм Федоровичем, аби дізнатися більше про інші його думки. Зокрема ті, які свідчать про його особистість, зокрема, як людини та професіонала. Сергій Демченко привітно прийняв нас у своєму кабінеті в гранітному ззовні, вишуканому зсередини будинку ВГСУ в Києві на вулиці Копиленка, показав улюблені сувеніри, сів поруч за стіл й ми почали спілкування. Воно тривало більш як три з половиною години, замість запланованої однієї. Запропоноване – лише деякі витяги із нього – ті, що свідчать про Сергія Демченка як юриста, людину в праві, що асоціюється з працею, добрими гумором і вдачею.

Публікація:

Суди, але суди по правді! (Інтерв’ю: Сергій Демченко, голова Вищого господарського суду України, про пошук справедливого рішення, свою відставку та людину праці) // Юридична газета. — 2008. — № 27 (162) (8.07). — С. 14-15. [ Завантажити ]

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign