Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрІнтерв’ю: „хрещена мати” юридичного бізнесу Слава Джонсон

26.06.2008

Професійне кредо Ярослави Зелінські Джонсон – бути найкращою. Цей вираз, каже вона, став її особистою мантрою. Вона – мільйонер, але її професійна мрія, відмінна, хоча й не несумісна, з мріями багатьох бізнес–юристів – „допомогти Україні наблизитися до рівня реального демократичного правового суспільства». Вона очолює один із найбільш контроверсійних у плані кадрових втрат офісів міжнародної ЮФ в Україні.

Водночас в її київському офісі не ставляться до юристів як рабовласники до рабів. Вона стверджує, що «юридична практика стала більш зрадницькою і менш коректною», але при цьому є непоправним оптимістом. Вона завзято відстоює інтереси клієнтів, але водночас нарікає на те, що українці задешево продають свої підприємства, зокрема, росіянам. Якщо б про неї зняли фільм, то він називався б, за її словами, „Хрещена мати» (Godmother).

При цьому, кажуть її співробітники, вона готова в будь-який момент віддати свій кабінет для ділової зустрічі. Погодьтеся, навіть думка про таке є незвичною для характеру стосунків із керівником в українських юридичних фірмах. Знайомтеся – керуючий партнер київського представництва ЮФ „Чадборн енд Парк» Слава Джонсон.

+ + +

Інтерв’ю взято 18 червня 2008. Інтерв’ю читайте в №26 „Юридичної газети”, або згодом на сайті „Юрслава”

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign