Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПодія. АПУ - 5 років

30.11.2007

 

30 листопада 2007 року в Києві Асоціація правників України (АПУ) відсвяткувала п’ятиріччя.

АПУ - одна з наймолодших, але найбільш активних організацій правників в Україні, ініційована передовсім Ігорем Шевченко за зразком (формально) Американської асоціації юристів (www.abanet.org).   Її членами переважно є молоді київські юристи, зайняті юридичним бізнесом. Відтак АПУ розглядається як асоціація бізнес-юристів.

30 листопада нинішній президент АПУ Сергій Коннов озвучив три основних пріоритети своєї діяльності: збільшення кількості членів Асоціації, прийняття ЗУ "Про адвокатуру" в новій редакції та створення механізму захисту прав членів Асоціації.

Під час святкування 5-річчя, Ігорю Шевченко, першому президенту АПУ, Правління АПУ було присвоєно звання почесного президента Асоціації.

Подякою АПУ за вагомий внесок у діяльність Асоціації було відзначено Сергія Козьякова. Це стало несподіванкою. Нагадаємо, що Сергій Козьяков відомий своєю критично-конструктивною позицією, зокрема до  деяких керівників, членів АПУ, які асоціюються з юридичними ЗМІ. Йшла мова навіть про його вихід з Асоціації. Як видаєтся, його критику було сприйнято. А даний крок АПУ можна сприймати як жест примирення.

Також АПУ започаткувала премію для журналістів неспеціалізованих ЗМІ.

Підвищений інтерес до ЗМІ останнім часом (й не лише з боку керівництва АПУ) зумовлений, з-поміж іншого, контроверсійним "рейтинговим питанням" (йдеться про рейтингове дослідження "Юридической практики", від участі в якому - з обгрунтуванням - відомовилася ЮФ "Магістр & Партнери" - чит. http://magisters.com/news.php?534/; там же хроніка подій).

* * *

Між іншим, як стало відомо цього тижня газета "Юридическая практика" підтвердила: її співвласником є Сергій Коннов. "Газета «Юридическая практика» (среди учредителей — адвокаты Сергей Коннов и Сергей Созановский — партнеры адвокатской конторы «Коннов и Созановский», с 1995 года)", - йдеться у статті "Первый рейтинг юридических СМИ: тест на объективность" (http://yurpractika.com/article.php?id=10008313).

Запровадження премії для журналістів можна розцінювати як усвідомлення керівництва АПУ необхідності поширення впливовості в позаюридичних сферах, ЗМІ.

Нагадаємо, що в конкурсі Спілки (нині - Союзу) юристів України "Юрист року" раніше була номінація "Журналіст". Проте її не існує вже кілька років.

На кінець листопада 2007 року в АПУ, за даними її сайту, нараховувалося: дійсних членів - 1025, кандидатів - 568, учасників - 10, почесних членів - 10.

Детальніше:

Асоціація правників України відсвяткувала своє п’ятиріччя

http://www.uba.ua/newsite/cms/content/view/561/30/

Асоціація правників України запровадила премію для журналістів

http://www.uba.ua/newsite/cms/content/view/556/30/

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign