Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрПодія. Віктор Ющенко – почесний доктор права

26.05.2008

Президенту України Віктору Ющенко присуджено почесний ступінь «доктора права». Офіційна церемонія відбулася 27 травня 2008 року. У цей час Президент Ющенко здійснює свій перший офіційний візит до Канади.

Про своє рішення Університет підтвердив 21 травня 2008 року.

«Віктор Ющенко – надихаючий лідер, який пристрасно піклується про права людини, він, піддаючись великому ризику, став безстрашним поборником (was fearless in championing) поступу України в світову сім’ю демократичних суспільств», - відзначив Д-р Ллойд Аксворсі (Axworthy), президент і віце-канцлер Університету Вінніпегу, в зв’язку з присудженням ступеня.

Ющенко виголосив надихаючу промову. Говорив з папірця, але з серцем.

Цікаво, що прийнявши ступінь, він у промові подякував за ступінь "доктора", не згадуючи слово "право". Перекладач же це слово вжив. Ще один курйоз трапився, коли Президент, говорячи про "велику боротьбу" з корупцією в Україні", сказав, що ми цю боротьбу виграємо, тоді як перекладач переклав: "ми знаємо, що це складне завдання".

Загалом промова стосувалася більш загальних - політичних, економічних і соціальних актуальних українських питань.

Моє завдання відзначив Президент, "зробити Україну заможною і справедливою".

Приймаючи почесний ступінь "доктора права", Віктора Ющенка, відомою мірою, можна вважати частиною великої сім’ї українських правників.  

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign