Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

Юристи - суспільству. Ініційовно "Тиждень права" в Україні

22.05.2008

В Україні ініційовано «Тиждень права». Мета заходу – підвищення поваги до права та правників, а також рівня правової освіти населення. 

Ініціативу започатковано Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Рішення про це було одноголосно схвалено під час засідання цього консультативно-дорадчого органу Мін’юсту 21 травня 2008 року.

Концепція проведення «Тижня права» представляється на розгляд Міністерства юстиції України, інших держаних установ, юридичних інституцій та правників країни. Очікується, що «Тиждень права» буде затверджено загальнонаціональним заходом, який традиційно відбуватиметься в Україні.

Подібні заходи проводяться в розвинутих країнах Європи, наприклад, у Німеччині (Woche der Justiz).

Цей захід дасть можливість кожній юридичній інституції країни, кожному юристові України зробити посильний професійний внесок у розвиток суспільства. Пропонується, щоб державні та приватні юридичні установи відкрили свої двері в цей тиждень, аби ознайомити громадськість із суттю своєї юридичної роботи, не через книги, а безпосередньо сприяли утвердженню ролі права в суспільстві, задоволенню правових потреб людей.

Вперше «тиждень права» відбудеться в четвертому кварталі 2008 року в місті Києві та на місцевому рівні.

Зацікавлених у підтримці заходів, з ідеями і пропозиціями просимо звертатися до Координаційної ради молодих юристів України (Голова – Вячеслав Бігун (vsbihun@hotmail.com, секретар – Володимир Свєнтицький (pela@ukr.net)).

 

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign