Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКнига. Монографія В. Бігуна "Філософія правосуддя": відкрито доступ до тексту в бібліотеці Євросуду

03.10.2011

Тема: філософія права / philosophy of law, монографія «Філософія правосуддя», текст (скачати текст) / «Philosophy of Justice as Judicial Process», text online

Наукову монографію В. Бігуна «Філософія правосуддя: ідея та здійснення» розміщено в відкритому доступі бібліотеки Європейського суду з прав людини (м. Страсбург)

Дані щодо книги з каталогу бібліотеки:

  • 340(477) % BIH
  • Title Filosofiia pravosuddia : ideia ta zdiisnennia : monografiia
  • Author Bihun, Vyacheslav Stepanovych
  • Publisher Kiïv : I.V.R., 2011 Edition
  • Biblioteka mizhnarodnoho chasopysu "Problemy filosofiï prava"
  • Pub date 2011
  • Holdings 1 copy CourtLib - Shelves

Бібліотека ЄСПЛ – спеціалізована бібліотека, що діє з 1966 року на базі Суду, маючи значну колекцію літератури в галузі прав людини та практики Європейської конвенції з прав людини та основоположних свобод.

Нагадаємо, що монографія, третя книга в серії «Бібліотека Міжнародного часопису «Проблеми філософії права», як вийшла друком у травні 2011 року, присвячена проблематиці правосуддя як об’єкта філософсько-правового дослідження.

Автор монографії – В’ячеслав Бігун (кандидат юридичних наук, магістр права (США), науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України (на громадських засадах)), юрист Європейського суду з прав людини.

Монографію підготовлено в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАН України та видано для апробації результатів дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.12 – філософія права.

Каталог бібліотеки: сторінка бібліотеки

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign