Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрКар’єра. Як Л. Черновецький вступив до аспірантури – одна історія сім’ї юристів

23.08.2011

Тема: юридична кар’єра в Україні / legal career in Ukraine

Юридична кар’єра Л. Черновецького відбулася завдяки знайомствам. Це вкотре підтвердила дружина Л. Черновецького Аліна Айвазова, цього разу в інтерв’ю газеті «Сегодня».

Розповідаючи про свого батька, вона, з-поміж іншого зазначила, таке:

  • «… Папа помог Лене поступить в аспирантуру — договорился со своим знакомым профессором, чтобы он редактировал его диссертацию. Нет, Леня писал ее сам, 1,5 года, ночами. Он трудоголик. Но ему не верили, не брали в аспирантуру и не взяли бы, если бы не папа. И Леня защитился, потом попал в Университет им. Шевченко, где стал зампроректора — ему друг помог из Минобразования…».

В автобіографічній книзі «Исповедь мэра» (2008), Л. Черновецький, в якій розповідаються деталі його юридичної кар’єри, розповів, що вступив до аспірантури через «отставного подполковника КГБ родом из Кировограда», який «работал в Министерстве высшего и среднего специального образования, что называется под «крышей».

Раніше розповідалося, що Л. Черновецький був видалений зі вступного іспиту через списування. Так, в іншому інтервю А. Айвазова, з-поміж іншого зазначила:

  • … Мы с ним вместе поступили на вечернее отделение Харьковского юридического института. Леня сначала поступал на стационар, но на экзамене заметили, как он переписывает сочинение, и его выгнали…”.

У вище зазначеному інтерв’ю на питання «Ваши дети же тоже учились в КНУ им. Шевченко на юрфаке», А. Айвазова відзначила: «Да, сначала на стационаре, а потом я их перевела на заочное отделение».

Як відомо, Л. Черновецький та А. Айвазова разом навчалося в Харківському юридичному інституті, де вони познайомилися на вступних іспитах. Одружившись в 1977 році, вони переїхали до Києва; відтак у них народилося двоє дітей: Степан (1978) і Кристина (1979).

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign