Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрБізнес. Ще один іноземець – партнер міжнародної ЮФ в Україні

16.01.2008

Керівник київського офісу ЮФ Gide Карл Гепп де Севеланж (Karl Hepp de Sevelinges) з 1 січня 2008 року є дольовим партнером своє фірми. Це випливає з оновленого резюме Севеланжа, розміщеного на сайті ЮФ.  Севеланж займається юридичною практикою з 1997 року, є допущеним до практики в Німеччині та Франції.

Він керує київськмм офісом Gide з часу його відкриття в 2006 році. Вітаючи пана Севеланжа із підвищенням, сподіваємося, що він дасть дорогу в партнерство фірми й українським колегам.

Водночас з Севеланжем партнерами стали ще 3 асоціаців в міжнародних і 6 – в паризькому офісах.

Gide є найбільшою французькою міжнародною корпоративною ЮФ, 40% доходів якої генеруються за кордонами Франції.

В 2006 року Gide, входячи на ринок України і «зманюючи» таланти з провідних ЮФ, наробили чимало шуму, пропонуючи вищі зарплати, ніж у провідних міжнародних ЮФ в Києві. Фірма так і привабити кого хотіла, але дехто з тих, хто міг перейти скористалися шансом: вони добилися обіцянок зробити їх партнерами в своїх фірмах.

Як відтак з’ясувалося, Гіде підігріли ринок для приходу камеронців.

На мою думку, один із чинників успіху міжнародної ЮФ в Україні, залежить від включення українців у топ-менеджмент ЮФ та знання іноземними топ-менеджерами нюансів юридичного ринку України.

 

+ + +

Цікаве. Прізвище Karl Hepp de Sevelinges на сайті ЮФ пишеться як «Севелінгес», тоді як сам його автор казав мені, що його слід вимовляти як Севеланж. Саме так воно вимовляється французькою, хоч говорили ми з ним німецькою; німці ж дійсно вимовлятимуть це прізвище як Севелінгес.

 

Витяг із україномовної частини сайту Гіде (станом на 15.01.2007)

Заснований в 2006 році, офіс у Києві надає юридичні консультації та підтримку компаніям iз різноманітних питань підприємницького права, а також банківського та фінансового права.

Київський офіс складається із десяти українських, французьких, німецьких адвокатів та юристів під керівництвом Карла Хеппа де Севелінгеса.

ГЛН Київ надає консультації як інвесторам, що тільки планують вийти на ринок України, так і компаніям, які вже здійснюють свою діяльність в Україні. Офіс у Києві надає своїм клієнтам юридичну підтримку в різних галузях права і, крім того, є одним із не багатьох в Україні, який надає також юридичну підтримку в банківській та фінансовій сферax у тісній співпраці з командами з Лондону, Парижу та Нью-Йорку.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign