Перша сторінка
Мапа сайту
Зворотній зв'язок
Персональний сайт Славіка Бігуна
Людяність і оптимізм, професіоналізм і довершеність

ЮрХіт

ЮрСлава. Інцидент в метро

12.01.2008

Учора, 11 січня 2007 року, зі мною трапилася така історія. Добираюся додому метром. У вагоні напроти мене сидять троє молодих хлопців, біля мене – ще один. У вагоні – чоловік 10. Сиджу читаю російський журнал «Время закона» (Law Times).

Як-ось напроти мене з-поміж трьох хлопців виникає якийсь спір. Один з них підходить до другого і з «глибокого» замаху б’є його в обличчя. Другий підключається. Двоє починають бити одного.

Я реактивно піднімаюся. Починаю їх рознімати. Оскільки двоє на одного, то ті двоє більш шустрі й поки я заспокоюю одного з них, другий умудряється бити одинака. Останній теж не мовчить. Крик, гам, літають кулаки, ноги, образи, мат. Так проходять хвилини 2.

Увесь цей час майже всі оточуючі спостерігають за шоу. Як ось мені приходять на допомогу (в миротворстві). Однак в процесі, якось так сталося, що поки я заспокоював і того одинака, двоє з групи почали битися з «новими» миротворцями.

Закінчилося все тим, що одинаку прийшов час виходити на станції, двоє других поїхали далі й заспокоїлися. Інцидент було вичерпано.

Результати для мене: дістав по обличчю – хтось мені вцілив під око, знісши окуляри, які зламали (вилетіло скло з оправи, вдалося, добре, справити), розірвали «дубльонку» з ліктя майже до руки. І ось я собі сиджу і думаю: ось таку маю нагороду. Але це лише зовнішньо, хочу вірити: бо моя винагорода. насправді, в тому, що внутрішньо утверджується щось, що можна назвати цінністю і за таке утвердження можна заплатити і не таку ціну.

До речі, цій «дубльонці», а їй вже років 15, постійно не таланить. Минулого року на зупинці помагав піднятися людині, що впала: як виявилося, п’яному, що впав під маршрутку. Так піднімаючи його, допомагаючи йому зайти в маршрутку, замастив брудом пів «дубльонки». Відтерли ми той бруд, зашиємо розрив і цього разу.

 

Статистика

Rambler's Top100

Створено в
студії

~~ <*))>< ~ fishdesign